Rašyti komentarą...
Jaunystėje Šveicarijoje po mėnesio atostogu plius butelių rinkimo išvažiuodavau su 400 eurų pelno.
Kasi kuriuose Šveicarijos kantonuose (jei ne visuose) laukinis turizmas draudžiamas. Į statančius palapines bet kur, ne tam skirtose vietose, žiūrima kaip į laukinius.
Norėčiau naujo realybės šou
Norėčiau naujo realybės šou
Pavadinimu PER MĖNESĮ LIETUVOJE IŠLEIDO 40 EURŲ. PAMATYKITE, KAIP PAVYKO.
Aš tai pamenu keliaudavau po ukraina prieš kokius 8 metus.
Viskas buvo skaityk nemokamai. Už 10 eurų nuskrisdavau iki Kijevo 10 eurų atgal. O tenai keliaudavau naktiniais traukiniais bilietai kainuodavo 3-4 eurai su nakvyne.
Degtinės butelis 2 eurai kainuodavo. Tai pasiimdavau vodkes, ir traukiniuose lakdavau su mergom. Paskui traukinio kupė kai kiti keleiviai islipdavo arba tualete su savo draugu bibiu gerai atplakdavau ukrainietes. Buvo smagus laikai.
Gaila, kad dabar nesigauna nuvykti į ukraina, nes kažkokiem aborigenam amerikiečiams reikėjo sukurstyti kara
@Lietuvis Psichuškės pacientui davė telefoną pasismagint. Džiaugiasi vargšas, nes to kuriuo atplakdavo seniai neberanda, pamena tik, kad kažkur plaukuose, ir utinėjas pažastis verkdamas.
Nelabai yra kuo didziuotis. Gaila kad nepasake kaip tai jam “pavyko” nes kelionese esu n batu sutrynes. Jos buvo ne po 5 zvaigzduciu viesbucius bet net ne Sveicarijoje su 40 neprasisuktum jei nemiego patvori ir nori nusiprausti
Vadinasi viska dare nelegaliai. Ten negali miegoti kur papuola. Pigiausia kempinge, bet tik ne uz 40euru. Maista is LT tempe ir tampesi? Na greiciausiai nes 40euru daug ka pasako. Argi tai kelione jei tik kruopas valgai. Na aisku galima ir uz nuli bet ar tai atostogos.
O kai aš atostogauju - dar man sumoka :)
Na, jeigu būdamas užsienyje - nenori nei muziejų aplankyti, nei į kavinę užeiti ir paragauti jų nacionalinės virtuvės patiekalų, jei keliauji, kaip herojus dviračiu, o gal ir - gyveni palapinėje, minti vandeniu iš krano geležinkelio stotyse, o valgai, - ką randi "McDonalds" konteineryje, tai išlaidos tesudarys 0 eurų.

Na... Bet mano kultūriniai ir kitokie poreikiai - nėra ant tiek - minimalistiniai.

Nors.... Filosofas Diogenas gyveno tuščioje vyno bačkoje - ir buvo tuo patenkintas...
kur jis ten ganes ?
Nu bet ir skūpumas :)

Skaitomiausios naujienos
Į viršų