Vilnietė pasišlykštėjo reginiu prie ežero: nebuvo kur dėti akių

Vasara – atostogų metas. Dauguma iš mūsų skuba mėgautis jūra, saule ir vasaros teikiamais malonumais. Skaitytoja Danguolė iš Vilniaus dalijasi savo pastebėjimais po pasibuvimo prie ežero. Ji sako, kad poilsis apkarto dėl pamatytų vaizdų.

Publikuojame jos laišką ir kviečiame išsakyti nuomonę komentaruose.

„Esu suaugusi moteris, mėgstu savaitgaliais atvažiuoti prie ežero pasimaudyti, pasideginti, tačiau kiekvieną vasarą paplūdimiuose matau tą patį vaizdą, kuris mane glumina ir verčia krūptelėti – nuogus vaikus!

Kadangi pati vaikų neturiu ir niekada nesirenku degintis ten, kur būna šalia vaikų, vis tik pro akis neprasprūsta nejaukūs vaizdai, nuo kurių norisi kuo greičiau nusisukti.

Niekada nesupratau ir nesuprasiu, kodėl tėvai vaikus į ežerą, upę arba jūrą, veda maudytis plikais užpakaliais.

Niekaip nesuprantu, kas dedasi jų galvose?

Pradėkime nuo to, kad tai daryti – visiškai nehigieniška. Ar jūs bent pagalvojate, kokiomis bakterijomis galima užsikrėsti intymias vietas pliuškenantis užterštame vandenyje?

Dar daugiau: tas vaizdas, kai berniukai ir mergaitės laksto be maudymosi kostiumėlių, yra bjaurus. Kodėl aš, atvažiavusi ilsėtis ir atsigauti nuo triukšmo, įtampos ir darbų, turiu žiūrėti į svetimus klykiančius nuogus vaikus?

Aš žinau, kad tėvams net ir vaikų nuogi užpakaliukai yra patys gražiausi, tačiau svetimiems tikrai ne! Ką jau kalbėti apie galimus iškrypėlius, kurie irgi žiūri į jūsų vaikus.... Mamos, pasaugokit vaikus. Tikrai mačiau parduotuvėse nebrangių ir net stilingų maudymosi kostiumėlių bei glaudžių, kuriuos įpirktų visi tėvai.“

Skaitytojai, jeigu ir jūs pastebėjote tai, kas patraukė jūsų akį arba išgirdote istoriją, kuri, manote, yra verta ne tik jūsų, bet ir tv3.lt skaitytojų dėmesio, dalinkitės ją siųsdami [email protected]

 


Rašyti komentarą...
V
Vile
2019-06-25 17:26:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Moteriske,tai yra vaikyste. Nemanau,kad kokiu 5m vaikuciai laksto nuogi. O 1-2m kas cia tokio?
Atsakyti
-27

G
Genute
2019-06-25 20:12:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man neslykstu nuogi mazi vaikai vandeny. Bet as tam irgi nepritariu. Maloniau ziureti y vaikucius apsirengusius tam skirtais rubeliais.
Atsakyti
-5

S
Saulė
2019-06-25 19:19:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Niekada neleidau savo vaikų nuogų maudytis, nešlikštu aišku, bet nesuprantu tėvų kurie savo vaikus išrengia nuogai...KAM? KA NORIMA PARODYTI? KĄ VISA TAI REIŠKIA?
Atsakyti
-8

SKAITYTI KOMENTARUS (176)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų