Rašyti komentarą...
Ar tikrai kunigas padarė nusikaltimą, ar kažką blogo. Manau, kad ne. Tačiau kunigui neverta kištis į politika ir už kažką agituoti. kadangi kunigas yra toks pat žmogus, kaip ir visi kiti, tai kaip žmogus, mes kiekvienas turime teise į savo nuomone, į savo linkėjimus ir tai atrodo normalu. Tas smerkti ar kitaip niekinti kunigo asmenybe tikrai nėra jokio pagrindo. Gal vis dėl to mažiau kabinėkimės prie to, prie ko neverta kibti. Verčiau pagalvokime kiek patys darome įvairių klaidų ir kartais nedovanotinų. Už ką patys balsuojame ir ką renkame. Kokia šiandiena turime valdžia ir kokį ji mums sukūrė gyvenimą, ir į kokia bedugne grimstame. Kas mūsų laukia ateityje su tokiais valdininkais ir jų valdymu. Ar ne laikas kažką keisti ir gal suspėsime užbėkti įvykiams už akių, kad nereiktų ateityje kentėti, ar pražūti. Kodėl vieni jau seniai turtus kraunasi užsienyje ir planuoja bėgti iš šalies, tuo tarpu kiti pasmerkti pragaro mašinai kentėti. Manau, kad niekas neabejoja, juk rusai pas mus ateis ir padarys tą patį, ką padarė Ukrainoje. Tad gal galime šį Rusijos troškimą kažkiek atitolinti ar sušvelninti. Tačiau su tokia politika matau tik askalavimą ir vis labaiu įtampos didinimą.
@??? Tai gal jau auginkit raudonus gvazdikus sutikti ruzzus,gal jie jūsų pasigailės:neišprievartaus,gal tik apvogs ,sūnų ar dukrą išsiūs ruzzijon.Taigi "neaskaluokit" ir rašykit liaupses PU.Tfu ,jūsų paistalai.
Nematau nieko blogo, kad žmogui palinkėjo sekmes
Galėtų kunigai per mišias vyną (velnią) ne gerti, bet lieti lauk, kad visus lydytų sėkmė ir gražiausia ateitis.
@BLAIVININKAS O tu nerūkyk žolės,nes pastoviai apsinešęs rašinėji.
Kunigai tokie pat piliečiai
Kunigai tokie pat piliečiai
Jis ne bažnyčioje agitavo, o savo asmeninėje paskyroje, tai ir atsikabinkite komunistinės davatkos, kunigų ir tikinčiųjų persekiotojos. Štai raudonoji PIŠ agituoja plačiai išsižiojusi, nors neturėtų to daryti
Nukrioses konservu KGB'stas iki siol negali kunigams uz "Kataliku Baznycios Kronika" atleisti. O kolaborantai ir okupantai komentaruose ta KGB'sta palaiko.
Uab'iniam mafijiniai Bažnyčia ubagai nepageidaujami
Į Bažnyčias ir pareiškit kad išsižadat Tikėjimo ...
Nebent Ukraina. Rusijai ir išdavė Lietuvos Kunigai!
Kunigui. Čiuožk Rusijai dirbti !!!! !
Kunigui. Čiuožk Rusijai dirbti !!!! !
to
Kunigui. Čiuožk Rusijai dirbti !!!! !

Skaitomiausios naujienos
Į viršų