Manote, kad vienišiaus gyvenimas turi krūvą privalumų? Na, galbūt. Pavyzdžiui, galite sutaupyti pinigų Valentino dienos dovanai. Tačiau gyvenimas be partnerio neabejotinai turi ir labai daug minusų. Jūsų dėmesiui – keletas labiausiai neįtikėtinų vienišiaus minusų.

Rimtų pažinčių svetainės DarniPora.lt atlikta apklausa parodė, kad net 78% apklausoje dalyvavusių moterų ir 69% vyrų mano, kad vienišiaus gyvenimas turi daugiau minusų nei pliusų.

Taigi pateikiame keletą viengungio gyvenimo minusų, apie kuriuos galbūt niekada nesusimąstėte.

Turite gyventi iš mažesnių pajamų. Sutikite, kad išgyventi iš dviejų atlyginimų yra kur kas paprasčiau nei iš vieno. Tačiau ne čia yra didžiausia bėda. Pagalvokite, ar jūsų susituokę bendradarbiai kartais neuždirba daugiau nei jūs ar kiti vieniši kolegos? Norite tikėkite, norite ne, tačiau Kalifornijos (JAV) ir Minesotos (JAV) universitetų tyrėjų atliktas tyrimas atskleidė, kad vedę vyrai uždirba maždaug 27% daugiau nei panašų išsilavinimą bei kvalifikaciją turintys vienišiai.

Yra keletas spėjimų, kodėl taip gali būti. Vienas iš jų – daugelis vadovų sąmoningai ar nesąmoningai kur kas mieliau kelia algą tam darbuotojui, kurio atlyginimas turi pramaitinti šeimą ir vaikus, o ne tam, kuris pinigus išleidžia šėldamas vakarėliuose iki paryčių.

REKLAMA

Turite dirbti daugiau. Pripažinkite, kad vedę darbuotojai turi kur kas daugiau galimybių išsiprašyti laisvą pusdienį: vaiko gimtadienis, sutuoktuvių metinės, tėvų susirinkimas mokykloje… Žinoma, labiau tikėtina, kad per atostogas vadovas pirmiausia iškvies tą darbuotoją, kuris neturi šeimos. Logika paprasta: esi vienišas, neturi žmonos ar vaikų, taigi vis tiek nieko neveiki. Na, taip pat reikia pripažinti, kad galų gale planuoti atostogas vienišiams yra kus kas niūriau ir brangiau. Juk net daugelio dalykų (viešbučiai, kruizai ir panašiai) kainos yra pateiktos poroms, o jei pageidausite gyventi ne dviviečiame, o vienviečiame kambaryje, turėsite primokėti.


Rašyti komentarą...
L
Lape
2013-02-14 08:33:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
"Valstybinis mechanizmas jūsų greičiausiai niekaip neskatina. Susituokę ir turintys vaikų žmonės dažniausiai yra įvairiai skatinami valstybės. Pavyzdžiui, Lietuvoje priklausomai nuo auginamų vaikų skaičiaus taikomas papildomas neapmokestinamasis pajamų dydis. Taigi tik todėl, kad neturite vaikų, sumokėsite daugiau mokesčių nei tiek pat uždirbantis jūsų kolega. Argi tai ne minusas?"
AR JŪS PABLŪDOTE, - ŠIUO METU LT VYKSTA TRADICINIŲ ŠEIMŲ GENOCIDAS, JAU NEKALBANT APIE TAI, KAD VALSTYBĖS PARAMA YRA ARTIMA 0 ŠEIMOMS AUGINANČIOMS VAIKUS. PADARYKITE PVZ NPD KOKIUS 2500 - 4000 LTL DARBUOTOJAMS TURINTIEMS AR DAUGIAU VAIKŲ, TAI BUS PARAMA, O DABAR NEJUOKINKITE! CHAMAI!
Atsakyti
-1

S
Suvalkietis
2013-02-14 22:32:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vienas gyvenu daugiau kaip desimt metu ir nematau jokiu minusu,o ramybe yra vertingesne uz visus dvieju partneriu privalumus.
Atsakyti
0

V
Vienišius
2013-02-14 11:32:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Turite gyventi iš mažesnių pajamų. Sutikite, kad išgyventi iš dviejų atlyginimų yra kur kas paprasčiau nei iš vieno. Tačiau ne čia yra didžiausia bėda

Bet vieno išlaidos mažesnės ir nervai sveikesni.+ žymiai daugiau negu -
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų