naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Puiki diena tęsti pradėtus darbus – viskas spręsis greičiau, nei tikėjotės. Tačiau svarbiausia prisiminti, kad svarbu patiems imtis iniciatyvos, antraip ledai nepajudės. 

Puiki diena tęsti pradėtus darbus – viskas spręsis greičiau, nei tikėjotės. Tačiau svarbiausia prisiminti, kad svarbu patiems imtis iniciatyvos, antraip ledai nepajudės. 

REKLAMA

Avinas

Nusimato susitarimas, galintis suteikti svarbių vilčių. Galite gauti ar atrasti tai, ko visai nesitikėjote. Tikėtina, kad ypatingų įspūdžių patirsite bendraudami su kitokios kultūros ir tradicijų žmonėmis.

Tauras

Tikėtina, kad šios dienos įvykiai ar susitikimai leis apsispręsti dėl tolesnių žingsnių. Galbūt kompetentingo asmens kritika atvers jums akis ir dėl to pasirinksite tinkamą kryptį.

Dvyniai

Šiandien nesunkiai atliksite suplanuotus darbus ir dar spėsite parodyti dėmesį tiems, kuriais žavitės. Draugystės, meilės, harmonijos atkūrimui šeimoje ši diena kaip tik. Išnaudokite pasitaikančias progas.

Vėžys

Ši diena gali būti gana sėkminga. Galbūt išsipildys jūsų slaptas troškimas arba tai, kas buvo jums labai svarbu, pagaliau išsispręs. Šiek tiek pakeiskite įvaizdį, jei kažkuo esate nepatenkinti.

REKLAMA

Liūtas

Šiandien rasite protingas išeitis iš bet kokių padėčių. Galimas finansinis, materialinis laimėjimas. Seksis padaryti norimą įspūdį tiems, nuo kurių priklauso jūsų perspektyvos. Palanku skirti pasimatymus.

REKLAMA

Mergelė

Šiandien jums be galo reikės dėmesio, komforto. Galite sudaryti naudingą sutartį, gauti avansą, honorarą, įsigyti vertingą daiktą ar pan.

Svarstyklės

Šiandieną tą patį, ką dalinsite kitiems, gausite ir patys. Galite tikėtis vertingo pasiūlymo ar patarimo. Malonia staigmena gali nustebinti jums neabejingas asmuo.

Skorpionas

Šiandien galbūt sulauksite pageidaujamo atsakymo arba trokštamo dėmesio iš žmonių, kurie jums labai rūpi, tik pasistenkite atskirti darbą nuo pramogų.

REKLAMA

Šaulys

Būsite kupini meilės vilčių, fantazijų. Intuityviai suvoksite, kaip dera elgtis, kad svajonės imtų pildytis. Tikriausiai laipsniškai pavyks susigrąžinti tai, ką buvote praradę.

Ožiaragis

Šiandien gerai suprasite kitus žmones, įsiklausysite į jų nuomones. Atsiras progų išsiaiškinti nesutarimus, suderinti interesus. Tikriausiai sulauksite gerų naujienų.

Vandenis

Gera diena ir darbo, ir partnerystės reikalams. Jūsų atidumas, diplomatiškas elgesys tiesiog pakerės aplinkinius. Noriai tarpininkausite arba imsitės nebaigtų reikalų. Palanku atnaujinti svarbų ryšį.

Žuvys

Nebijokite surizikuoti, jeigu kažko labai norite ir dvejojate. Tikriausiai pavyks užsidirbti pinigų arba susitarti dėl būsimo uždarbio. Neatsisakykite praleisti laisvalaikio su asmeniu, kuris žadina ypatingus jausmus.

Šaltinis: vytautus.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų