• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jei esate įsitikinęs, kad viską darote teisingai, pagalvokite, kokias pasekmes ateityje tai turės. Plačiau – astrologinėje prognozėje birželio 29-ajai.

Jei esate įsitikinęs, kad viską darote teisingai, pagalvokite, kokias pasekmes ateityje tai turės. Plačiau – astrologinėje prognozėje birželio 29-ajai.

REKLAMA

AVINAS

Mintys suksis apie naujus pirkinius bei planus, taip pat atostogas. Artimam žmogui galite įteikti originalią dovanėlę ar pateikti kitokį siurprizą. Jeigu atsižvelgėte į to asmens poreikius bei skonį, viskas bus gerai.

JAUTIS

Šiandien turėsite nedaug energijos ir optimizmo, todėl norėsis numoti į viską ranka ir pasimėgauti ramiais žemiškais malonumais, net jei jie nemažai kainuoja. Išlaikykite dvasinę ramybę. Tai padės įveikti kylančias abejotinas pagundas.

DVYNIAI

Šiandien daugiau pasieksite, jeigu veiksite drauge su kitais, o ne versitės per galvą vieni. Pažįstamas žmogus gali pateikti viliojamą pasiūlymą, pranešti įdomią naujieną. Galbūt dalyvausite bendraminčių sambūryje, iškyloje ar žygyje.

REKLAMA
REKLAMA

VĖŽYS

Kai kurie reikalai turėtų pajudėti į priekį. Tačiau gali būti ir nesklandumų. Galbūt teks spręsti kokią nors dilemą arba labai skubėti. Stenkitės pasinaudoti tuo, kas jums suteikiama, pasitelkite į pagalbą draugus.

REKLAMA

LIŪTAS

Regis, aplinkiniams nepavyks jūsų įkalbėti atsisakyti susidarytų planų. Nelygu, kokia situacija – tai neš naudą arba žalą. Norint palankiau pastūmėti aplinkybes, reikia pasistengti tą daryti kompetentingai. Tuomet keliai į tikslą taps aiškesni.

MERGELĖ

Kai kurie įvykiai privers kitaip pažvelgti į jus supančius žmones bei situaciją. Tai gali būti susiję su bendrais ir svetimais pinigais, (pa)skolomis, dovanomis, pagalba, kelione ar pan.

REKLAMA
REKLAMA

SVARSTYKLĖS

Šiandien būsite įsitikinę, kad viską darote teisingai, tačiau nebūtinai taip atrodys ir aplinkiniams. Stiprinkite partnerystės ryšius, neatsiribokite nuo artimųjų. Pasistenkite taikiai tartis dėl finansinių ir kitų reikalų.

SKORPIONAS

Jūsų norai gali viršyti galimybes. Galite atskleisti kai kuriuos savo talentus, sugebėjimus. Bet kokios diskusijos šiandien praeis sklandžiai, jei tik nutylėsite slaptą nemalonią informaciją, susilaikysite nuo kandžių užuominų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

ŠAULYS

Šiandien nevengsite romantiškų intrigų, flirto, originalių pirkinių. Gali pavykti pasižymėti scenoje ar pan. Kita vertus, kažkas iš aplinkinių jums labai pavydi. Pasisaugokite klastos.

OŽIARAGIS

Šiandieną derėtų daugiau dėmesio skirti šeimai, namams. Didžiausio pasitenkinimo ir naudos teiks bendravimas su artimiausiais žmonėmis. Gali kiek papilnėti piniginė arba bendrų pastangų dėka jūsų aplinkoje padaugės komforto.

VANDENIS

Ne itin gera diena kelionėms, išvykoms. Tačiau įprastinės veiklos, su informacija, reklama, komercija judės neblogai ir žada greitų rezultatų. Atsargiai kelyje. 

ŽUVYS

Emocine prasme jausitės neblogai, būsite kupini gerų vilčių. Neplanuotai gali tekti padirbėti, bet dėl to nenusiminsite, jeigu užuosite papildomas pajamas. Kita vertus, sunku bus susilaikyti nuo išlaidavimo ir jis nebūtinai pasiteisins.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų