• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šiandien norėsite garsiai ir griežtai kelti klausimus į viešumą ir visai nebijosite dėl savo reputacijos. Visgi reikėtų nepamiršti, kad yra ir kitų būdų atkreipti dėmesį. 

Šiandien norėsite garsiai ir griežtai kelti klausimus į viešumą ir visai nebijosite dėl savo reputacijos. Visgi reikėtų nepamiršti, kad yra ir kitų būdų atkreipti dėmesį. 

REKLAMA

Avinas Šiandien daug kas priklausys nuo jūsų nuotaikos ir savitvardos. Daugiau dėmesio skirkite šeimai, namams, nekilnojamojo turto reikalams. Padedant artimiesiems namų aplinka atsinaujins, taps jaukesnė.

Tauras Gana šauni diena. Savo gabumais ar pasiekimais jus gali nudžiuginti vaikai, mylimas žmogus. Arba jums seksis įgyvendinti savo kūrybines ambicijas, šmaikštauti, žaisti protinius žaidimus. Tikėtinas įdomus kultūros renginys.

Dvyniai Šiuo metu itin domėsitės savo sveikata, išvaizda, galbūt darysitės tyrimus ar keisite šukuoseną, stilių. Jei ilgai negalėjote dėl kažko apsispręsti, šiandien galite išsklaidyti abejones.

REKLAMA
REKLAMA

Vėžys Jausite įtampą, ypač jei permainingai klostosi meilės, partnerystės reikalai. Dabar galima arba sugadinti senus partneriškus santykius, arba, atvirkščiai, patirti gaivų atsinaujinimą. Užuot priekaištavę, dovanokite meilę, paramą.

REKLAMA

Liūtas Tikriausiai teks skubiai tvarkyti kreditų, akcijų, paveldėjimo reikalus, spręsti aktualią finansinę problemą, mokėti baudą. Drąsiau veikite, jei privačiame versle siekiate reformų. Be gailesčio išmeskite nebereikalingus daiktus.

Mergelė Galite gauti pranešimą iš užsienio arba teisėtvarkos, švietimo, finansų institucijos. Gali atsirasti nebloga profesinė galimybė, naujas skubus darbas ar pasiūlymas, susijęs su stažuote, kelione.

Svarstyklės Padidės darbų apimtis arba padaugės šeimyninių įsipareigojimų. Regis, teks operatyviai reaguoti į iškylančias naujas problemas. Oficialus susitikimas, darbo pokalbis turėtų baigtis rezultatyviai.

REKLAMA
REKLAMA

Skorpionas Tikriausiai atsiras proga pasireikšti visuomeninėje, klubų veikloje, užmegzti įdomias pažintis. Besiklostanti situacija gali labai tiksliai patikrinti jūsų gebėjimą būti tikru draugu ar kolektyvo lyderiu.

Šaulys Panašu, kad šiandien itin pasikliausite savo jutimais, intuicija, įvairiais ženklais, gandais. Ilgėsitės stebuklų, meilės romantikos. Būtina ramybė, apmąstymai vienatvėje, jėgų kaupimas. Turėtų sektis medicinos, psichologijos ir meninė veikla.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ožiaragis Tai turėtų būti gana produktyvi ir gerų emocijų dovanojanti diena. Daugės pasitikėjimo savimi, kils noras atsinaujinti, imtis naujų darbų. Toks optimizmas trauks prie jūsų ir kitus žmones, žadins simpatijas.

Vandenis Į verslą, darbus šiandien įsitrauksite visa jėga. Labiau vertinkite tai, ką turite, ir nemanykite, kad kitiems viskas sekasi lengviau ir geriau. Aptarkite klausimus, kurių anksčiau stengėtės išvengti. Traukte trauksite priešingą lytį.

Žuvys Šiandien noriai bendrausite, viskuo domėsitės. Galima naudinga informacija, reikšmingas sandoris. Teks vikriai suktis, jei esate susiję su žiniasklaida, informacinėmis technologijomis, mokslu, komercija. Rezultatai turėtų nenuvilti.

Šaltinis: www.vytautus.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų