Verslininkė Budrienė uždainavo vaizdo klipe: išpuoštoje kavinėje aptarnavo sūnus

Ne vienas kaunietis žino, kad gardžių cepelinų šio miesto apylinkėse galima paragauti Karmėlavoje esančioje verslininkų Budrių kavinėje. Visai neseniai Ingos ir Dariaus Budrių įkurta kavinė paminėjo savo gimtadienį, todėl ta proga šeima nutarė nustebinti savo gerbėjus ir visi drauge nusifilmavo vaizdo klipe.

Jau daugiau nei du dešimtmečius susituokę Budriai šiuo metu ne tik augina vaikus, bet ir toliau vysto bendrą verslą. Šeimos įkurta kavinė jiems svarbesnė nei gali pasirodyti iš pradžių, mat savo namuose Budriai virtuvės neturi.

„Mums tikrai nereikia virtuvės, nes mes turime savo restoraną. Mūsų namai įkurti restorano patalpose ir visai šalia yra virtuvė. Mes turime ir padavėją, savo ir virėją, ir mums viską atneša į kambarį, nereikia net pėdinti. Viskam lieka daug daugiau laiko, – anksčiau patikino I. Budrienė, kuriai gyvenimas be virtuvės jau savaime suprantamas dalykas. 

Visai neseniai socialinio tinklo „Facebook“ savo įkurtos kavinės paskyroje Budriai paviešino ir vaizdo klipą, kuriame nusifilmavo su visa šeima. O pati Inga Budrienė net ir uždainavo:

„Tu Karmėlavos kely užsuk į barą, cepeliną užsakyk, užkurs kaljaną“, – vaizdo klipe dainuoja I. Budrienė.

Vėliau Ingą ir Darių Budrius prie kavinės pasitinka judviejų vienas iš sūnų, kuris palydi porą iki staliuko, atstumia jiems kėdes, priima poros užsakymą ir įpila vandens.

Pora vaizdo klipe užsisako cepelinų, o vėliau jiems yra atnešamas ir tortas. Šį vaizdo įrašą šeima nufilmavo jų kavinės dvidešimtojo gimtadienio proga.

Parodė savo namus 

Prieš kurį laiką TV3 laidos „Penkių žvaigždučių būstas“ kūrybinė grupė apsilankė Ingos Budrienės ir Dariaus Budrio Svarovskio kristalais išdabintuose namuose, kurie daugelį nustebina savo kitoniškumu.

Jau daugiau nei du dešimtmečius susituokę Budriai šiuo metu ne tik augina vaikus, bet ir toliau vysto bendrą verslą. Šiuo metu jie stato viešbutį šalia kavinės, o trečiajame jo aukšte planuoja susikurti nuosavą svajonių erdvę. 

„Mano užgaida yra trečiame aukšte ant stogo turėti sūkurinę vonią, o dabar po Tailando supratau, kad aš noriu turėti ten baseiną. Aš čia neturiu normalios drabužinės, tai per pusę aukšto bus mano drabužinė. Nebus virtuvės, nes ten bus erdvė tik mums dviems. Katiną paliksime vaikams“, – juokiasi namų interjeru besirūpinanti verslininkė. 

REKLAMA

Dar vienas šiuose namuose į akis svečiams krentantis dalykas – didžiulė sūkurinė vonia ir prabangi šampano kolekcija. Taip pat su svetaine sujungtas šių namų šeimininkų miegamasis. 

„Mums ši erdvė pati mylimiausia, ji tokia netradicinė. Joje ir mūsų miegamasis, kartu ir mūsų valgomasis, čia su šeima pietaujame ir vakarieniaujame prie šito stalo. Čia praleidžiame daugiausiai laiko ir ši vieta mūsų mėgstamiausia“, – laidoje pasakos I. Budrienė. 

Visą reportažą žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
t
trys4
2020-04-23 17:44:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
30 metų atgal :)))
Atsakyti
0

T
Tikrai
2020-04-23 18:40:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Galima apsivemti nuo beskonybes iki apsivemimo.
Atsakyti
0

M
Mam
2020-04-26 09:07:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šiems žmonės pirmiausia reiktu gerbti savo darbuotojus o po to skelbti viešai savo ateities planus.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų