Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Neseniai nuėjusi į kavinę likau nemaloniai nustebinta ir tikrai maniau, kad tokie dalykai nevyksta. Pasirodo, tikrai vyksta ir dar pačiame Vilniaus centre“, – laišką tv3.lt pradeda Aurelija iš Vilniaus.

„Neseniai nuėjusi į kavinę likau nemaloniai nustebinta ir tikrai maniau, kad tokie dalykai nevyksta. Pasirodo, tikrai vyksta ir dar pačiame Vilniaus centre“, – laišką tv3.lt pradeda Aurelija iš Vilniaus.

REKLAMA

Viskas įvyko tada, kai po darbų užsukau pasisotinti į centre esančią piceriją. Ne kartą esu joje buvusi, meniu nėra išskirtinis, tačiau man patinka, kad salė pakankamai erdvi, o ir laukti patiekalų ilgai nereikia.

Neslėpsiu, man ypač aktualu ir maisto kainos. Negaliu sau leisti kavinėje palikti 15 ar 20 eurų, nes už tokią sumą galėčiau pamaitinti visą šeimą karštais patiekalais.

Taigi, užsukusi užsisakiau salotų. Tai buvo gana paprastos žalių lapų, daržovių ir kelių priedų salotos, kurios kainavo apie 7 eurus.

Kai padavėjas man jas atnešė, aš labai nustebau – lėkštėje mėtėsi pekino kopūstas, keli gabalėliai agurkų, griežinėlis pomidoro ir šalia – gabalėlis vištienos.

REKLAMA

Sutrikau, dar kartą atsiverčiau meniu pasižiūrėti, ar tikrai tas salotas atnešė padavėjas – taip, tai buvo tos pačios, tačiau vaizdas nuotraukoje ir mano lėkštėje skyrėsi 100 procentų.

Padavėjo žodžiai kaip reikiant pažemino

Pasikviečiau padavėją dar kartelį ir paaiškinau, kad salotos neatitinka tokių, kokių norėjau, tačiau tai, ką išgirdau iš padavėjo, kaip reikiant mane pažemino.

„Čia tos pačios salotos, kurias užsisakėte. Pažiūrėkite į kainą. Jos kainuoja 7 eurus, tai ko jūs už tiek norite?“

Kaip suprasti – ko aš noriu? Savo patiekalo! Nuo kada 7 eurai nebelaikomi pinigais? Nesu turtuolė, kad leisčiau sau valgyti prabangiuose restoranuose, bet jeigu jau atėjau į piceriją ir skyriau 7 eurus pavalgyti, tai kodėl turėčiau gauti tokį prastą maistą, kuris neatitinka net to, ką užsisakiau? Tai laikau supuvusiomis patyčiomis iš klientų!

Kokia nepagarba, koks nemalonus tonas. Apkarto man tos salotos, jaučiausi pažeminta ir iškoneveikta. Skaudu buvo jaustis „elgeta“ vien dėl to, kad tą dieną galėjau sau leisti salotas už 7 eurus.

Autorius: skaitytoja Aurelija

Turite ką papasakoti? Parašykite mums [email protected]

Būčiau
Jam
Į
Subine
Sumišęs
Tokias
Salotas
tai kavine paviesinkit
Nemanau, kad kažką blogo pasakė. Gal jaunas vyrukas. Mes einam į laiko patikrintas vietas, tai niekada nenusiviliame. Jei jau einam, tai šilto maisto, už salotų lapus niekad nemokėčiau. Aišku kavą gert namie pigiau, bet juk kartais norisi pakeisti aplinką, spontaniškai prisėst kavos kavinukėje - tai šventė. O jei dar puiki kompanija, tai tikra laimė ir įsimintina akimirka..
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų