8

 

Paauglystėje labiau nei bet kada norisi atrasti savo stilių, išpildyti su išvaizda susijusius norus ir tiesiog džiaugtis savo atvaizdu veidrodyje. Tokius norus turėjo ir trylikametė Kelsey, gimtadienio proga norėjusi nusidažyti plaukus. Nors mama mergaitės norą išpildė, atskirai gyvenančio tėvo reakcija buvo baisi – jis paauglę tiesiog sugniuždė, rašo littlethings.com.

 

Ohajo valstijoje, JAV, gyvenanti trylikametė Kelsey 13-o gimtadienio proga paprašė mamos padovanoti vizitą į kirpyklą. Mergaitė svajojo tamsius plaukus papuošti šviesiomis sruogelėmis. Mergaitės mama Christin Johnson mielai sutiko.

Po kelias valandas trkusių malonių procedūrų mergina galėjo didžiuotis puikiai atrodančiais pašviesintais plaukais. Christi tuomet parvežė dukrą į jos tėvo ir pamotės namus.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Už gimtadienio dovaną – baisi tėvo bausmė: paauglė visiškai sugniuždyta

Tačiau kai mergaitė grįžo, jos išvaizda buvo šokiruojančiai pasikeitusi. Išsigandusi ir nuliūdusi motina paviešino mergaitės nuotraukas savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje – Kelsey gražieji plaukai buvo nurėžti, jai suformuota trumpa berniukiška šukuosena.

REKLAMA

„Veiksmai turi pasekmes“, - taip savo elgesį pagrindė mergaitės tėvas ir pamotė.

Po tokio incidento Kelsey atsisakė kam nors rodyti savo veidą, jautėsi siaubingai pažeminta ir liūdna. Šeimų gerove besirūpinančios organizacijos jau pradėjo tyrimą. Dėl tokio elgesio ugniagesiais dirbantys patėvis ir pamotė laikinia pašalinti iš savo užimamų pareigų. 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų