Trokštate išbandyti seksą trise? Štai, ką svarbu žinoti

Seksas trise – viena dažniausių porų seksualinių fantazijų. Nors ji ne vieną žmogų jaudina, tuo pačiu metu kelia ir nemažai klausimų bei susirūpinimo, ar tai nepakenks santykiams.

Prieš ryžtantis išbandyti seksą trise, verta žinoti kelis pagrindinius dalykus, kuriuos akcentuoja sekso terapeutė Madison Missini.

Kai pora nusprendžia užsiimti seksu trise, pirmiausia, žinoma, viskas prasideda nuo trečiojo žmogaus paieškos. Kaip jį išsirinkti?

„Jei nusprendžiate tai išbandyti su draugu ar pažįstamu žmogumi, yra tikimybė, kad tai gali viską labai apsunkinti. Tačiau taip pat tai gali būti išties nuostabu, nes jausitės laisviau ir šis žaidimas bus paprastesnis.

Žinoma, galima susirasti ką nors, pavyzdžiui, per pažinčių programėles, tačiau čia iškyla saugumo klausimas ir nerimas, ar tas žmogus ir realybėje jums tikrai atrodys patraukliai.

Todėl verta išsamiai aptarti savo lūkesčius su partneriu ir priimti jums abiem tinkamiausią sprendimą, susidėlioti pliusus ir minusus“, – nurodo sekso terapeutė.

Taip pat ji akcentuoja, kad labai svarbu užsiimant seksu trise yra saugojimasis:

„Vienas svarbiausių dalykų, kurį reikia žinoti, yra tai, kad kiekvieną kartą keisdami partnerius, turite pakeisti ir prezervatyvus, kad visi būtumėte saugūs. Taip, tai tampa šiek tiek keblu ir nepatogu, tačiau paprastai tokias prezervatyvo keitimo pertraukas galite puikiai išnaudoti oraliniam seksui.

Arba, iš pradžių, pavyzdžiui, pasimylėkite su viena mergina, atlikite keletą pozų, o tada apsikeiskite, nedarykite tokių greitų apsikeitimų tarp partnerių.“

Sekso terapeutė sako, kad taip pat labai svarbu išsiaiškinti visų ribas, atvirai pasakyti, kiek ko galima daryti, kad visi jaustųsi gerai.

„Jei vienas žmogus jaučiasi nejaukiai, viską darykite jo tempu, neskubinkite įvykių. Tai yra vienintelis būdas priversti juos jaustis laisviau“, – pabrėžia ji.

REKLAMA

Po sekso trise specialistė sako, kad labai svarbu porai iš jo sugrįžti į įprastą kasdienybę, kad tai nepakenktų santykiams:

„Jei esate pora, užsiimanti grupiniu seksu, skirkite laiko vienas kitam, kai trečioji šalis išvyks. Tai gali būti, pavyzdžiui, burbuliukų vonia kartu, kai galėsite pakalbėti apie tai, kas jums patiko ir kas ne.

Nepamirškite, kad svarbu atvirai pasikalbėti, pasidalinti savo jausmais, kad abu partneriai jaustųsi saugiai, nepradėtų abejoti vienas kito jausmais, o šią patirtį priimtų kaip nuotykį.“


Rašyti komentarą...
T
Taip
2021-01-24 06:22:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Eksperimentams santuokoje esant ,manau nesąmonė.Iki santuokos mėginkite,jei turite tokių ar panašių nesąmoningų minčių.O šiaip į gyvuliukus panašu,kur seksas su bet kuo ir bet kaip.
Atsakyti
-15

K
Kazys
2021-01-24 08:22:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne trise o penkiese viena
Atsakyti
-4

H
Ha ha ha
2021-01-24 16:04:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip jis tau ir pasisakys ar leidimo paprašys.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (15)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų