Trokštate geresnio seksualinio gyvenimo? Jums padės šie 3 patarimai

Dauguma ilgalaikius santykius puoselėjančių porų susiduria su iššūkiu – kaip išlaikyti gerą seksualinį gyvenimą. Darbai, rūpinimasis vaikais, patiriamas stresas ir kitos priežastys dažnai tampa dalykais, kurie atgraso poras nuo mylėjimosi, nes tam nebeturi nei laiko, nei jėgų.

Sekso edukologė Emily Nagovski sako, kad yra keli patarimai, kurie gali pagerinti poros seksualinį gyvenimą, rašoma nbcnews.com.

Suplanuokite laiką seksui

„Kai kurie žmonės tai girdi ir galvoja – bet juk tai taip neromantiška. Kaip partneriai gali norėti vienas kito, jei viskas vyksta tik pagal kalendorių? Bet juk dažniausiai svarbius dalykus gyvenime mes planuojame, tiesa? O seksas būtent toks ir yra.

Sekso planavimas suteikia laiko pašalinti stresą keliančius faktorius, negalvoti apie tai, ar namai yra sutvarkyti, visi darbai padaryti, nes jūs žinote, kad turite tai padaryti iki sekso. Taip jo kokybė tikrai pagerėja, nes tuo metu nebegalvojate apie buitį ir kitus rūpesčius“, – sako sekso edukologė.

Nesutelkite viso dėmesio į mylėjimąsi

Jei norite pagerinti seksualinį gyvenimą, reikia nustoti seksą užsibrėžti kaip tikslą, nurodo Nagovski:

„Sutelkite dėmesį į intymumo kūrimą. Kiekvieną dieną skirkite laiko glamonėms ir bučiniams. Nors apkabinimas ir bučiavimas gali atrodyti nereikšmingi dalykai, iš tiesų, tai puikus būdas sukurti artumą. Be to, tai sumažina stresą lygį, o kartais net ir paskatina pasimylėti.“

Kalbėkitės apie seksą

Nors kartais ši tema gali pasirodyti sunki, iš tiesų, tai puiki investicija į santykius.

„Aptarkite tai, kas veikia ir kas ne, atvirai išsakykite, ko tikitės ir kas jums nepatinka. Svarbiausia, būkite sąžiningi, nepalikite nieko tarp eilučių, nenutylėkite svarbių minčių. Taip pat ieškokite kompromisų, neatmeskite partnerio idėjų.

Ir, žinoma, pasirinkite tam tinkamą laiką, nes jei apie seksą kalbėsite tada, kai būsite pikti ar nusivylę, toks pokalbis nieko gero nesuteiks“, – sako sekso edukologė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų