tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Maisto gaminimas kai kuriems yra tikra atgaiva, kitiems - košmaras, tačiau viskas pasikeis sužinojus apie šiuos itin paprastus, bet labai naudingus triukus.

Maisto gaminimas kai kuriems yra tikra atgaiva, kitiems - košmaras, tačiau viskas pasikeis sužinojus apie šiuos itin paprastus, bet labai naudingus triukus.

REKLAMA

1. Jei norite pasidaryti itin skaidrių ledo kubelių, prieš užšaldant vandenį jį užvirinkite.

2. Jei norite įsitikinti, ar šaldytuve esantys kiaušiniai vis dar tinkami vartoti, sudėkite juos į vandeniu pripildytą dubenį ir stebėkite, kas vyksta.

Jei kiaušiniai plūduriuoja, tai reiškia, jog jis šaldytuve jau labai ilgai ir tikriausiai paseno. Jei kiaušinis šviežias, dubens dugne jis atsidurs vertikalioje padėtyje, jei kiaušinis yra maždaug 1 savaitės senumo, ji atsidurs horizontalioje padėtyje, o jei savo nosimi kiaušinis liečia dubens dugną, tačiau kita jo dalis yra šiek tiek pakilusi, kiaušinis yra 2-3 savaičių senumo.

3. Ar žinojote, kad kiaušinius galima kepti orkaitėje? Nustatykite 160 laipsnių temperatūrą ir į orkaitę kiaušinius įdėkite 15 minučių.

REKLAMA

4. Kad lengviau išspaustumėte citrinos sultis, kurį laiką ją pavoliokite tarp savo rankų arba į kietą paviršių.

5. Jei norite, kad vynas taurėje ilgesnį laiką išliktų vėsus, į taurę įdėkite porą šaldytų vynuogių.

REKLAMA

6. Imbierą greičiau nulupsite naudodamiesi šaukštu.

7. Jei nebenorite česnako lupti plikomis rankomis, sudėkite česnako skilteles į dubenį, uždenkite jį dangčiu ir kita lėkšte ir stipriai papurtykite. Česnako lupenos nukris savaime.

8. Jei norite išvengti per daug stipriai sušalusių ledų, juos sudėkite į plastikinį maišelį ir tik tada padėkite į šaldiklį.

9. Kad verdantis puodas nepradėtų bėgti, ant jo viršaus padėkite medinį šaukštą.

10. Norėdami sustiprinti ant grotelių kepamos žuvies skonį, po ja padėkite porą citrinos griežinėlių.

Tikimės, jog nuo šiol virtuvėje suktis jums patiks labiau. Šiais patarimais nepamirškite pasidalinti su draugais ir šeimos nariais.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų