• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šį penktadienį Trakų gyventojai leido po atviru dangumi. Šiandien 18.00 valandą mieste  buvo įžiebta Kalėdinė eglutė. Žaliaskarė nei miesto gyventojų, nei svečių nepaliko abejingų. 

Šį penktadienį Trakų gyventojai leido po atviru dangumi. Šiandien 18.00 valandą mieste  buvo įžiebta Kalėdinė eglutė. Žaliaskarė nei miesto gyventojų, nei svečių nepaliko abejingų. 

REKLAMA

Trakų rajono savivaldybė pasidalino nuotraukomis, kuriose yra užfiksuotos akimirkos iš eglutės įžiebimo ir Martyno Kavaliausko koncerto. 

Nors pirmoji žiemos diena šilta nebuvo, tačiau vakaro metu šiltų emocijų netrūko.  Miesto gyventojus ir svečius džiugino teatralizuotas pasirodymas pagal pasaką „Saulė ir mėnulis“, o po jo – dainininko ir aktoriaus Martyno Kavaliausko koncertas. Garsus atlikėjas mieste privertė sušilti visų susirinkusiųjų širdis.

Į Trakus atvykęs Martynas Kavaliauskas džiugino mažus ir didelius savo koncertu. Nuotraukose, kuriomis pasidalino Trakų rajono savivaldybė, matomos visų susirinkusiųjų šypsenos. 

REKLAMA
REKLAMA

Trakai virs Kalėdų miesteliu

Trakų rajono savivaldybė kviečia į Trakus, nes kalėdiniu periodu čia numatoma daug renginių ir veiksmo, ypač pėstiesiems pritaikytoje Karaimų gatvėje. Apžvalgos aikštelėje priešais Trakų Salos pilį visą žiemą veiks čiuožykla, Trakų meno mokykloje vyks kūrybinės dirbtuvės „Kalėdų fabrikas“, o Karaimų gatve nusidriekusioje eglučių alėjoje šurmuliuos mugė.

REKLAMA

Mažuosius džiugins klajojantis Kalėdų Senelio paštas, kiekvieną savaitgalį pakviesiantis vis į kitą miesto erdvę. Pusiasalyje esantis poilsio kompleksas „Slėnis Trakuose“ taps Kalėdų Senelio rezidencija ir visą gruodį kvies dalyvauti kalėdinėse veiklose, praneša Trakų rajono savivaldybė.

Kalėdų nuotaika dalysis Trakų kultūros ir meno centras, pasiūlydamas visą pluoštą renginių. Ir viskas jau prasidėjo – pirmąją žiemos dieną įžiebus pagrindinę miesto eglę. Šiemet Trakai virs jaukiu ir žėrinčiu Kalėdų miesteliu, įgyvendinus naują Kalėdų eglių alėjos Karaimų gatvėje idėją.

REKLAMA
REKLAMA

Visos švietimo įstaigos, įmonės, organizacijos, bendruomenės buvo raginamos dalyvauti iniciatyvoje ir paruošti eksponuoti Karaimų gatvėje pačių sukurtas žvaigždėmis nušvitusias eglutes ar kalėdines instaliacijas. Visos šios eglutės įžiebtos kartu su pagrindine miesto egle gruodžio 1-ąją, tarsi pakviesdamos leistis į nepakartojamą kalėdinę pasaką.

Įžiebus pagrindinę eglę, kiekvieną savaitgalį iki Trijų Karalių, iki sausio 6-osios, Karaimų gatvėje veiks kalėdinė mugė. Joje savo dirbinius, gaminius pristatys amatininkai, verslininkai, ūkininkai. Pajutus žiemos žvarbą, sušildys šilta arbata ir skanėstai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų