• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Didžiojoje Britanijoje dvimetis berniukas užspringęs mirė namuose, į desperatišką pagalbos skambutį atsiliepus jo dėdei.

Didžiojoje Britanijoje dvimetis berniukas užspringęs mirė namuose, į desperatišką pagalbos skambutį atsiliepus jo dėdei.

REKLAMA

Dylanas Johnas Jamesas Greigas iš Velso, Didžiosios Britanijos, prieš eidamas miegoti užspringo gabalėliu banano ir mirė. Dvimetis vaikas mirė savo namuose liepos mėnesį, kai mama Danielle Butterley jam vietoj įprastinio buteliuko prieš miegą davė gabalėlį banano. Kai trisdešimtmetė moteris grįžo į kambarį, iš kurio buvo išėjusi „daugiausiai 30 sekundžių“, sūnų ji rado gulintį ant nugaros.

Johnas Gittinsas, teismo ekspertizės medikas, sakė, kad Danielle padarė viską, kad išgelbėtų sūnaus gyvybę, o taip pat buvo iškviesta greitoji pagalba. Tą vakarą greitosios pagalbos skambučių centre dirbo moters svainis Brianas Williamsas, kuris į skambutį atsiliepė nežinodamas, kad tai – jo paties sūnėnas.

Vietoj įprastinio buteliuko davė gabalėlį banano

Danielle teismo ekspertams paaiškino vaikui prieš einant miegoti vietoj įprastinio buteliuko davusi gabalėlį banano. Ji sakė mušusi jam į nugarą ir išbandžiusi viską, kad tik jį atgaivintų, rašoma mirror.co.uk.

REKLAMA
REKLAMA

Savo pareiškime ji rašė: „Aš greitai supratau, kad kažkas ne taip. Jis mojavo rankomis ir mačiau, kad jis užspringo. Išbandžiau viską. Negaliu apibūdinti to garso, kurį jis leido“.

REKLAMA

Danielle iškvietė greitąją ir medikai telefonu jai davė instrukcijas, kaip padėti Dylanui. Moters sako, kad banano gabalėlį sūnaus gerklėje apčiuopė, bet jis buvo tvirtai įstrigęs ir nepajudinamas. Kartu su paramedikais buvo iškviesti ir policijos pareigūnai, bet tik atvykęs į įvykio vietą B. Williamas suprato, kad šis vaikas yra jo sūnėnas.

Kaip galutinę išvadą įtvirtino mirtį dėl nelaimingo atsitikimo

B. Williamsas, kurio žmona yra Danielle sesuo, pasakoja buvęs „visiškai šokiruotas“, kai įėjęs į namus pamatė savo svainę, darančią krūtinės paspaudimus jo dvejų metų amžiaus sūnėnui. Jis Danielle išvedė iš kambario, o paramedikai tuomet bandė atgaivinti vaiką, kuris buvo išvežtas į ligoninę, bet vėliau tą patį vakarą vis tiek mirė. B. Williamsas pridūrė: „Niekada nepamiršiu to, kas nutiko tą vakarą“.

REKLAMA
REKLAMA

Perskaitęs Danielle pareiškimą vyresnysis teismo ekspertas jai pasakė: „Negaliu nei sekundei įsivaizduoti, kaip jums turėjo būti sunku“.

Jis kaip galutinę išvadą įtvirtino mirtį dėl nelaimingo atsitikimo, sukeltą hipoksinio širdies sustojimo užspringus bananu. Jo teigimu, banano gabalėlis Dylanui buvo duotas visiškai tinkamu ir normaliu būdu.

Ekspertas teigė: „Tai buvo tragiškų įvykių serija, kurios galutinė išdava buvo dvejų metų vaiko netektis“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų