Tėvų sielvartui nėra ribų: tą patį kūdikį teko laidoti dukart

Praėjus dienai po to, kai tariamai negyvas kūdikis atgijo per savo laidotuves, jis mirė ligoninėje sustojus širdžiai.

Nustatyta, kad naujagimis, kuris po gimdymo buvo paskelbtas negyvu, atgijo per laidotuves Tamil Nadu Theni mieste, Indijoje, sekmadienį. Tačiau kūdikiui pirmadienį sustojo širdis.

Mergaitę pagimdė 30-metė Marija. Nėštumas truko šešis mėnesius, o vėliau mergaitė gimė Theni vyriausybės medicinos koledžo ligoninėje ir svėrė tik 700 g.

Gimęs kūdikis nerodė jokių gyvybės ženklų ir nekvėpavo. Ją stebėjimui pasiėmė slaugytojos. Netrukus ligoninė ją paskelbė mirusia ir atidavė šeimai. Sekmadienio rytą buvo surengtos naujagimės laidotuvės.

Kapinėse mergaitė sujudėjo – prieš pat laidotuves. Šeima su džiaugsmu skubiai gabeno ją į ligoninę, kur mergaitė buvo paguldyta į intensyvios priežiūros skyrių. Pirminės išvados parodė, kad kūdikis turėjo atvirą arterinį lataką (PDA). Jai buvo sunku kvėpuoti ir ji buvo palaikoma deguonies.

Tačiau apie pirmadienio vidurdienį kūdikio tėvams buvo pranešta, kad mergaitei sustojo širdis.

Buvo trečias vaikas

„The Times of India“ pranešime cituojamas mergaitės tėvas Pilavendra Raja: „Ji buvo mūsų trečias vaikas. Pastojus turėjome atlikti tris tyrimus, o gydytojai sakė, kad vaiko augimas neatsilieka nuo vaisiaus amžiaus, tačiau nusprendėme, kad tai Dievo dovana, ir tikėjomės stebuklo“.

Theni vyriausybės medicinos koledžo ligoninės vadovas sako, kad ligoninė taip pat pradėjo tyrimą, gydytojai ir slaugytojai bus apklausti, kaip rašoma „The News Minute“ pranešime.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų