Rašyti komentarą...
Tavo vaikinukui užėmė ukrainietes vaikas ir bus darželis nsmokonas jiems o tau ragiukai.
Man tai keista, dar vaikas mėginęs,o jau darželio reikia,taip susidaro nerialios eilės. Ar jūs vaikų savo taip namylit,kam kišat į tuos darželius,keiktis,spjaudytis muštis,kandžiotis ir t.t spės išmokti ir mokykloje. Pasiaukokit mamos,juk tam jūs ir sutvertos,auginkit,mokinkit,mylėkite vaikus pačios, sakot trūksta pinigų, taip,realybė skaudi, bet vaiko gyvenimas ir laiminga vaikystė-svarbiausia, to neverti jokie pinigai. Aš turiu sūnų,gyvenu skurdžiai rajone,nėra jokio darželio, sūnus užaugo doras, baigė universitetą,myli mamą,jai padeda,turi gerą darbą,žmoną,tikrai nekvailesnis negu lankę darželius. Tai pagalvokite...
O Jūs manot,kad darželyje pirma vaikas i
O Jūs manot,kad darželyje pirma vaikas i
@Iga Vaidabet
Ir aš 3 metus vaiką ziurejau. Darželis yra loterija, žmogus neuždirba privačiam arba auklei! Bet tai niekam neįdomu. Kam iš viso reikalinga švietimo ministerija ir kitos instancijos? Lietuvos valstybę tai bergždžia karvė. O juokiasi is Afrikos arba Baltarusijos!
Uz tai Ukrainieciams viskas be eiles ir veltui,dar ir primoka.Suskiu valdzia.
Xoxlai visur . Net poliklinikoje be eiles eina . Dabar jie tarsi pateptieji .
Sušaudyti visus kurie dirba švietimo sistemoje.dažansvaidžiu be apsaugos suklupti iki reanimacijos
Supuvusios Lietuvos reikalai
Supuvusios Lietuvos reikalai
Šitiek Lietuvoje yra apleistų pastatų. Vaikų darželiai klestėtų ir nebūtų problemų. Plius ukrainiečių vaikai patenka be vargo,nei registruoti,nei jiems reikia deklaracijų. Pirma tegul padeda lietuvos vaikams,nes mums visko ant lėkštutės užsieniečiai nepadėtų.
Užtat visų ukrainiečių vaikai gauna darželius.
Kremliaus vatnikai , kuriems diagnozė ''smegenų tryda'', viskuo kaltina ukrainiečius. Prakarapštykit akis, priedurniai, keturis metus moteris negauna darželio, o ne du mėnesius.
@Lincė bet juk jiems atsirado vietos, vadinasi galimybiu priimti vaikus yra, bet vokelio truksta ar ne taip reikia suprasti sia situacija
@Lincė Pide....re snuki uzdaryk.
Visos elektroninės į darželį registravimo sistemos yra tik reikalas tiems, kas neturi jokių pažinčių, kanalų ir panašiai. Aš pati sudiduriau su tokia situacija: mes neturim jokių pažinčių ar slaptų kanalų, tad patekom iš vadinamosios eilės ten, kur priskirta . O štai mūsų giminaičiai, gavę darželį, kuriuo visiškai nesidziauge, per pažintis pavyko patekti į tą ugdymo įstaigą, kurios net nebuvo pažymėję el. sistemose sąrašuose. Pažada žmonės, atsiskaito ir uolia. Be to, mielieji, išvardinti darželio gavimo prioritetai, visai ne toki realybėje. Jei jūsų močiutės sugyventinis dirba ūkvedžiu darzeli, jus taip pat turit pirmumą jį gauti. Ir visa tai neisgalvota, o tokia realybė yra Marijampoleje.
Į viršų