Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Dalyvaukite tik bažnyčioje o švente tegu vyksta be jusu
Ot problema. Na nenori dukra tėvo žmonos ir vaikų matyti, matyt skyrybos dukrą labai įskaudino. Tai ateik vienas, nuvesk prie altoriaus, pabūk ir drožk atgal pas savo šeimą. Kaip mažas vaikas. Man pvz.sūnus pasakytų, kad netempčiau į jo vestuves savo naujo diedo, tai ir valio, jokių problemų. Dukters vestuvės ir ji turi teisę kviesti ką nori.
Lietuvių papročiuose nėra to, kad tėvas vestų prie altoriaus. Aš neturėjau tėvo toksliau maniškiai yra išsiskyrę kai mam buvo 1m. Aš neturėjau tėvo niekad. Tad tuokiausi be jo ir nieko. Kadangi tuokėmės pagal lietuviškas tradicijas, nereikėjo manęs vesti prie altoriaus. Beje , nebūtinai tėvas veda prie altoriaus jei jo nėra , gali vesti bet koks šeimos vyras.
Jūsų duktė elgesi labai negražiai.jus turite teise į savo laime.nesijaudinkite.pakalbėkyte su savo buvusia žmona,gal ji pakalbės su dukra,gal ji paaiškins dukrai,kad į vestuves reikia pakeisti institutas ne tik jus bet ir jūsų šeima.melskytės kasdien malda padeda.o jūsų dukrai noriu pasakyti,biblijoje yra sakoma,reikia atleisti,net didžiausiam priešui.atleiskit savo tėvui ir jo šeimai,atleiskit iš visos širdies,ir jums bus lengviau.pakvieskit savo tėva ir jo šeima i savo vestuves
Dovaną galite ir nedalyvaudamas įteikti,tik padidinkite sumą,bet įtariu,kad jos mama moni prieš jus savo vaikinu ir vaiku pasipuikuoti,ko gero,jūs prastesni,taigi nesinervinkit,viskas gerai
Jei negerbi tevo pasirinkimo tai ko jam eit
Nu nieko sau .......
Nu nieko saugotinos sugyventinį ir jo sūnų pakvietė,o tėvo žmonos su jų vaikais ne.As tėvo vietoje nedalyvauciau tokios dukters vestuvėse,kaip sakoma,nenori ir nereikia.
Neduok dieve --- pagrinde jos intrigantės...
Tėvai vaikus moko kalbėti,o vaikai tėvus tylėti. Gyvenimas yra paprastas,bet mes darome viską,kad jis taptų sudėtingas.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų