Susilaukti vaikų nenorinti blogerė rėžė be užuolankų: „Pasaulyje yra per daug žmonių“

Blogerė papasakojo, kodėl neplanuoja sukurti šeimos. 39 metų amžiaus moteris sako puikiai suprantanti, kad susilaukti vaikų būtų kenksminga aplinkai.

Blogerė sako, kad vaikų nenori todėl, kad „pasaulyje yra per daug žmonių“.

Nuo pat vaikystės Emma Luther nerimavo dėl per didelio gyventojų skaičiaus pasaulyje ir dėl savo pradėtos šeimos poveikio aplinkai. 39 metų amžiaus moteris iš Glosteršyro, Didžiosios Britanijos, „Stella Magazine“ sakė:

„Gali būti sunku patikėti, bet net būdama maža jaučiau, kad pasaulyje yra gyventojų perteklius. Atsimenu, kaip būdama 10 metų amžiaus stovėjau savo tetos sodybos virtuvėje. Žaidžiau su keturiais savo pusbroliais ir maitinau avinėlius, kai jai pasakiau, kad nenoriu turėti vaikų, nes „pasaulyje yra per daug žmonių.“

Nors teta tada liko pasibaisėjusi, bėgant metams Emmos nuomonė nepasikeitė. Jos nerimas dėl aplinkos jau sąlygojo vienų jos santykių iširimą. Dar nesulaukusi 30 Emma išsiskyrė su vyru, kurį labai mylėjo, nes judviejų nuomonės apie šeimos sukūrimą buvo skirtingos.

Ji sakė: „Jis norėjo vaikų, o mano nepritarimas buvo neišsprendžiamas konfliktas, nieko nebuvo galima padaryti.“

Rašytoja buvo pradėjusi mąstyti apie motinystę 2006 metais, kai mirė jos pačios mama, bet galiausiai liko prie savo aplinkai draugiško pasirinkimo.

Šiuo metu ji draugauja su vyru, vardu Matthew, kuris šiuo klausimu jai pritaria. Nors daug kam jos pasirinkimas nepriimtinas, Emma džiaugiasi galėdama pasaulyje nuveikti šį tą gero, kad ir koks mažas dalykas tai bebūtų, rašoma dailystar.co.uk.

Ji pridūrė: „Klausau, kaip mano draugai kalba apie tai, kiek pinigų išleidžia šeimai, kiek atliekų susidaro (visų pirma – kalnas sauskelnių) ir kokie jie pavargę nuo tada, kai susilaukė vaikų. Kai kurie galvoja, kad esu savanaudė, bet noriu, kad mano gyvenimas priklausytų tik man ir mieliau savo jėgas skirsiu veiklai, kuri padeda išgelbėti mūsų planetą.“


Rašyti komentarą...
R
R
2020-08-26 19:03:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visiškos nesąmonės, žmogus aišku turi teisę rinktis, tačiau kuriems galams reikalinga ši demagogija. Juk gali velniai žino iki ko prisigalvoti, tada ir hitlerio ar stalino siautėjimus galima pateisinti, nes tai mažina žmonių skaičių.
Atsakyti
-3

J
Jonas
2020-08-26 19:31:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Juokas ima iš tos žmonių pertekliaus teorijos. Jau Thomas Malthus 1798 sakė, kad žmonių per daug, kai jų pasaulyje dar nebuvo nė milijardo. O štai dabar jų 7,7 milijardo, ir jie gyvena kur kas geriau nei tais laikais, kai buvo tik milijardas. Kodėl žmonės iš atokių kaimų migruoja į didelius tankiai apgyvendintus miestus, o ne atvirkščiai? Turbūt todėl, kad būtent ten, kur žmonių daug gyvenimas gerenis.
Atsakyti
-1

L
Linai
2020-08-27 16:59:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kiek tu vaiku prigaminai? Tavo atveju ,geriau butum bergzdzias. Nes esi agresyvus kvailys.
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų