Rašyti komentarą...
Aiskiai oralini megsta mergaite.:-D
NEPAMIRŠKITE NAUDOTI PAKETA ĮVAIRIAUSIŲ VITAMINŲ.
Nusipirkit vietnamietišką žvaigždutę. maniškė veikia dar nuo sovietinių laikų - naudoju tik pūslelinei. Jei dažnai ja sergat, turbūt pastebėjote, kad jos pranašas, niežtinti vieta ant lūpos. Užtenka patepti šiuo tepalu ir galima pamiršt, pūslė nebeišsikels.
@Išbandžiusi IŠBANDYTA. IR NUO LŪPŲ PŪSLELINĖS IR NUO SLOGOS.TIK TEPALO MINI TAŠKELI TARP NOSIES IR VIRŠUTINĖS LUPOS.
ARBATMEDŽIO ALIEJUS
JUODOSIOS ARBATOS MAIŠELIAI. JUOS UŽLIETI KARŠTU VANDENIU, VĖLIAU NUSPAUSTI VANDENĮ, IR DAR ŠILTA UŽDĖTI ANT LUPOS
DEGTINĖ, GVAZDIKELIAI. GVAZDIKELIUS UŽLIETI DEGTINE.IR ŠIA TINTURA PATEPTI PROBLEMINĖS VIETAS
Turejau ir as tokiu bedu lygiai taip pat. Ir ko tik nebandziau kol nenuejau pas gydytoja nes man buvo ir kitur ta pusleline kuri kankino kelis metus. Zinoma tie vaistai acic tabletes ir tepaliukas padejo, bet gerti po kelias tabletes per diena nesveika. Bet ivyko stebuklas kuriuo netikejau kol neisbandziau. Tai aliejukas is morku ir graikiniu riesutu. Zinoma ji reikia pasiruosti. Kai tik pradedu jausti kad kyla tuoj patepu ir sustoja auges. Esu dekinga uz si recepta vyro sesei.
Labai gerai padeda medus.Reikia tepti ,o ne valgyti.
Geriu visad ACIC tabletes, ir naudoju compeed pleistriukus. Kai matau, kad ji nebeplinta užtepu kartais citrinos sulčių. Pūslelinės nelieka iki savaitės.
Man yra ta pusleline pasitepu spiritu ar odekolonu. Kartais dantų pasta. Papuliuoja ir praeina. Galima sakyti negydau. Nelieka jokių randų. Pasitepu lūpų balzamu kai lupos iš sausėja
Į viršų