• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Buvusi skrydžių palydovė įspėjo žmones ir išdavė, kokių dviejų gėrimų ji ir jos kolegos niekada nevartodavo lėktuve. Įsiminkite ir kitą kartą jų prašydami dar kartą pagalvokite, ar tikrai verta.

Buvusi skrydžių palydovė įspėjo žmones ir išdavė, kokių dviejų gėrimų ji ir jos kolegos niekada nevartodavo lėktuve. Įsiminkite ir kitą kartą jų prašydami dar kartą pagalvokite, ar tikrai verta.

REKLAMA

Ne paslaptis, kad maistas lėktuvuose ne visada būna pats geriausias, ir nors nesitikime, kad jis toks ir bus, visada tikimės, kad geras gėrimas kompensuos nekokį maistą.

Tačiau, pasak buvusios skrydžių palydovės, yra tam tikri gėrimai, kurių ji rekomenduoja vengti skrendant lėktuvu, rašo mirror.co.uk.

JAV skrydžių palydove dirbusi Kat Kamalani su 992 tūkst. sekėjų pasidalino vaizdo įrašu, kuriame paaiškino, kokių gėrimų, jos manymu, reikėtų vengti keliaujant lėktuvu.

Nevartokite skysčių, kurie nėra skardinėse ar plastikiniuose buteliuose

Prie vaizdo įrašo ji rašė: „Nevartokite šių gėrimų lėktuve, pataria skrydžių palydovė. Tiesiog pažadėkite man, kad to nedarysite.“

REKLAMA
REKLAMA

Kat teigė, kad didžiausia klaida, kurią galite padaryti lėktuve, yra vartoti skysčius, kurie nėra skardinėse ar plastikiniuose buteliuose.

REKLAMA

Ji sakė: „Priežastis ta, kad tos vandens talpyklos niekada nevalomos ir jos yra šlykščios. Paklauskite skrydžių palydovų, mes retai, labai retai geriame arbatą ar kavą, nes šie gėrimai gaminami su vandeniu iš vandens talpyklų, todėl žinokite, jei geriate kavą ar arbatą, karštas vanduo naudojamas iš tų talpyklų, tai labai šlykštu.“

Ekspertė toliau demonstravo įvairias kavos aparato, esančio lėktuve, dalis ir teigė, kad tam tikros dalys visada valomos tik tada, kai aparatas sugenda.

REKLAMA
REKLAMA

„Visas aparatas niekada nėra valomas IR jis yra prie tualetų“, – tęsė ji.

@katkamalani SO many people make this mistake. #traveltips #dreamjob #weekendtrip #tipsandtricks #parentsoftiktok ♬ Quirky - Oleg Kirilkov

Nerekomenduoja prašyti karšto vandens

Kat pataria negerti ne tik kavos ir arbatos. Ji taip pat mano, kad tėvai neturėtų prašyti karšto vandens, kad galėtų pagaminti mišinuką kūdikių maitinimui.

Vietoj to ji rekomenduoja paprašyti buteliuko vandens ir puodelio karšto vandens. Tada iš šalto vandens paruoškite mišinuką ir pašildykite jį įdėdami maitinimo buteliuką į puodelį su karštu vandeniu.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Nėra aišku, kurioje oro linijų bendrovėje Kat dirbo skrydžių palydove. Kat vaizdo įrašą peržiūrėjo daugiau nei miljonas žmonių, jį pakomentavo tūkstančiai žmonių, kurie dalinosi savo mintimis.

Daugelis piktinosi pateikta informacija reikalaudami paaiškinti, kodėl skrydžių palydovai tiesiog neišvalo karšto vandens rezervuarų, jei šie yra tokie purvini.

aišku. gersiu viskį ir vodką.
As tai alu geriu is skarbos. Ir dar tuo paciu kai Zvagulis dainavo 'alaus danguje nera', tai sakau kaip tai nera? lektuve yra
Man visada kilo klausimų ar lėktuvuose tualeto vanduo nenaudojamas pakartotinai. Aviakompanijos giriasi tvarumu ir nešvaisto vandens veltui.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų