Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

37 metų Allie Rae iš Bostono (JAV) tvirtina, kad atsisakė slaugytojos karjeros iškart po to, kai jos kolegos užtiko jos „Only Fans“ svetainę ir pranešė apie jos turinį administracijai.

37 metų Allie Rae iš Bostono (JAV) tvirtina, kad atsisakė slaugytojos karjeros iškart po to, kai jos kolegos užtiko jos „Only Fans“ svetainę ir pranešė apie jos turinį administracijai.

REKLAMA

Moteris, kuri metė slaugytojos darbą kolegoms sužinojus ir pranešus vadovybei apie jos kuriamą turinį „Only Fans“ svetainėje, dabar uždirba beveik 200 tūkstančių svarų sterlingų per mėnesį.

Trijų vaikų mama Allie Rae iš Bostono (JAV) atsisakė vyresniosios naujagimių slaugytojos karjeros, kai tariamai jos bendradarbiai sužinojo apie jos intymias nuotraukas ir vaizdo įrašus.

37 metų moteris tvirtina, kad jai buvo pateiktas ultimatumas – toliau dirbti slaugytoja arba kurti „Only Fans“ ir išeiti iš darbo. Moteris nusprendė atsisakyti savo 15 metų siektos darbo karjeros ir tikina, kad tokio sprendimo visiškai nesigaili.

Svarbiausia šeimos palaikymas

Dabar Allie dienas leidžia linksmai su vyru Steve ir kas mėnesį uždirba 250 tūkstančių svarų sterlingų iš kuriamo intymaus turinio. O kaip teigia pati, ji ir jos vyro bei trijų sūnų šeima yra kaip niekada normali.

REKLAMA

„Mano vyras visada labai palaikė tai, ką darau, o sprendimas palikti darbą slaugoje buvo priimtas mūsų abiejų, kad galėčiau skirti visą dieną „Only Fans“ kūrimui“, – sako Allie.

Moters vyras taip pat kartas nuo karto pasirodo Allie kuriamame turinyje, tačiau ji atvirauja, kad šis yra drovus kamerai bei nemėgsta dėmesio.

„Jis nekenčia fotografuotis, todėl nerodo savo veido, o tik savo kūno dalis. Iš esmės, didžiąją laiko dalį gyvename labai įprastai kaip ir kitos šeimos“, – patikslino ji.

Allie taip pat pridūrė: „Steve ir aš nefilmuojame kasdien, gal du ar tris kartus per mėnesį. Likusį laiką esame tik tėvai, kurie kuria savo verslą iš namų. Mūsų vaikai yra taip pat užimti, jie veikia savo veiklas, o kartu žiūrime filmus, einame vakarieniauti.“

Nors Allie šiuo metu uždirba daug daugiau pinigų, nei bet kada, tačiau kaip ji teigia, toks darbas jai leidžia praleisti daugiau laiko su vaikais.

REKLAMA
REKLAMA

„Būdama intensyviosios terapijos slaugytoja retai kada būdavau namuose, ypač per atostogas. Tik per praėjusias Kalėdas, pirmą kartą po daugelio metų buvau kartu su šeima. Taip pat atsirado laiko kelionėms, todėl stengiamės daugiau keliauti ir pamatyti tas vietas, į kurias galbūt nebūtų niekada tekę nuvykti, jei dirbčiau ir toliau slaugytojos darbą“, – pasakoja Allie.

Steve, sustabdęs dėl pandemijos darbą oro linijose taip pat nenuobodžiauja ir džiaugiasi galintis būti namie bei taip palaikyti savo žmoną.

„Ji yra linkusi pervargti, nes kartais pamiršta tiesiog sustoti ir atsipalaiduoti“, – sakė jis.

Slėpė veiklą nuo artimiausių žmonių

Kai pora pirmą kartą leidosi į „Only Fans“ nuotykį, jie tokią veiklą stengėsi nuslėpti nuo savo šeimos ir draugų.

Allie pasakoja: „Daug, kas klausdavo Steve, ar jis nieko prieš, kad jo žmona tuo užsiiminėja. Manau, kad taip žmonės jį norėjo priskirti kategorijai, kad jis yra nuolankus. Tačiau tai yra visiškai priešingai, nei kitiems atrodo.

REKLAMA
REKLAMA

Apie veiklą pranešę draugams sulaukėme jų pritarimo, jie mano, kad kuo užsiimame yra puiku. Seksu prieš kameras užsiiminėju tik su savo vyru, todėl kitiems tai kelia pavydą, nes iš tokios veiklos dar ir uždirbame pinigų.“

Moteris tvirtina, kad draugai ir šeima žino bei yra įsitikinę, kad Allie ir jos vyras visai nepasikeitė, todėl ir toliau yra tokie patys, kokius juos pažinojo kiti:

„Mano mažoji sesuo ir jos vyras labai palaiko mūsų veiklą, netgi padeda su verslo administravimu.“

Allie teigia, kad „Only Fans“ kuriamas turinys ne tik atnešė pinigų, bet ir suartino porą, rašoma mirror.co.uk.

Ji sakė: „Buvo tiek daug kartų, kuomet ketinome filmuoti vaizdo įrašą, tačiau akimirksniu užsidegę viską metame į šalį ir užsiimame savais reikalais. Viskas, ką filmuojame, yra labai atvira ir tikra, mes to niekada nesuvaidiname. Galų gale, mes esame vyras ir žmona, kurie yra be galo įsimylėję vienas kitą.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų