• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Tikėtis geriausio yra viena, tačiau šiuo atveju neapgalvoti veiksmai gali tik pakenkti. Gegužę nesiimkite jokių veiksmų, kol nesugalvosite, ką ketinate daryti iš tikrųjų.

Tikėtis geriausio yra viena, tačiau šiuo atveju neapgalvoti veiksmai gali tik pakenkti. Gegužę nesiimkite jokių veiksmų, kol nesugalvosite, ką ketinate daryti iš tikrųjų.

REKLAMA

Tai bus sunkus mėnuo tiems, kurie šokinėja į situacijas nepagalvoję, o skubotai besielgiantys žmonės patirs daug nusivylimo.

Jautis

Galbūt manote, kad pasaulis jums bus kaip ant sparnų, šį mėnesį taip pat spręsite svarbias problemas, nes jūsų santykiuose tiek su draugais, tiek su aplinkiniais bus keletas aštrių ir įtemptų akimirkų.

Nors esate žmogus, kuris laikosi savo įsitikinimų, taip pat galite prarasti draugus dėl savo įsitikinimų, o ne dėl jų kaltės. Kita vertus, tai nebus pirmas kartas istorijoje, kai žmonės nesutaria dėl politikos ar pasaulio reikalų ir tik dėl to išsiskiria vienas su kitu visam gyvenimui.

Gerai tai, kad galėsite pasinerti į vakarėlių gyvenimą, kuris jus visada traukia. Taigi pagalvokite, kad šis mėnuo gali būti palankus ne giliems emociniams ryšiams, o labiau lengvo pobūdžio įvykiams, kurie jus linksmina, bet neleidžia klimpti į rūpesčius.

REKLAMA
REKLAMA

Dvyniai

Šį mėnesį, Dvyniai, patirsite pakilimų ir nuosmukių, nes mėnesio pradžia atneš didelę sėkmę, o mėnesio pabaiga - depresiją ir nesaugumo jausmą.

REKLAMA

Labiausiai tave jaudina artėjantis retrogradinis Merkurijus ir... tavo gimtadienis. Nesvarbu, ar esi gegužės, ar birželio kūdikis, nes Dvynių sezonas jau beveik čia pat, o tai savaime suteikia tau tam tikro pasitikėjimo ir vilties.

Tačiau retrogradinis Merkurijus daro tai, ką daro: jis jus nuvilia. Ir ne tik tai, šis mėnuo parodys, kiek kartų praleidote gerą progą patylėti.

Kitaip tariant, tai gali būti mėnuo, kai pasieksite daug sėkmės... jei tik sugebėsite kuo mažiau kalbėti. Nepraraskite savo šansų sulaukti sėkmės vien dėl to, kad reikia išlieti savo ego. Išlikite išmintingi.

REKLAMA
REKLAMA

Mergelė

Šį mėnesį norėsite persistengti, kad kompensuotumėte gilų nuobodulio jausmą, kuris jau kurį laiką auga jumyse. Jums seksis draugauti ir galėsite pasimėgauti netikromis pramogomis, kurių taip ieškote, tačiau 10 d. retrogradinis Merkurijus neabejotinai jus išmuš iš vėžių.

Taip pat laukia užtemimas, o tai kaip tik tas dalykas, kurio jums nereikėjo, nes esate gerokai pavargę nuo savirefleksijos.

Šis mėnuo nėra toks blogas, kaip atrodo, nors pamatysite, kad tiesiog pavargote nuo to, kad viskas lieka taip, kaip buvo, o didelių pokyčių troškimas neleidžia pakankamai greitai gauti to, ko norite. 2022 m. gegužę vyrauja bendras vengimo jausmas.

Tiesiog nenorite pažvelgti į tam tikrus dalykus, bijodami atrasti dar vieną nepatogumą, kuris gali jums sutrukdyti. Norite, kad viskas būtų paprasta, o tai nebus taip paprasta, kaip norėtumėte.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų