• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šiandien, liepos 22 dieną, sergančių vaikų tėvus vienijančią grupę „Vilties spindulėlis“ pasiekė skaudi žinia – mirė mylima grupės narė Edvilytė.

Šiandien, liepos 22 dieną, sergančių vaikų tėvus vienijančią grupę „Vilties spindulėlis“ pasiekė skaudi žinia – mirė mylima grupės narė Edvilytė.

REKLAMA

Skaudžia žinia apie užgesusią spindulėlio gyvybę pasidalino „Vilties spindulėlio“ grupės nariai ir skyrė širdį suvirpinančius jautrius žodžius.

„Nors šiandien giedras dangus ir šviečia skaisti saulė – Vilties spindulėlio namus aplankė širdgėlos lietus. Šį ankstų rytą mūsų pasaulį paliko mūsų visų mylėta Boružėlė Edvilytė. Paliko pasaulį, bet ne mūsų širdis.

Edvilytę pažinau 4,5 mėnesių, kai jos mamytė Iveta Mikulskaitė-Plikiene parašė man pirmą žinutę. Pirmoje nuotraukoje Edvilytė sveikinosi su Vilties spindulėliu 2016-07-06. Pamilau šį mažą stebuklėlį kaip ir visi grupės nariai.

Mamos skleidžiama begalinė meilė ir rūpestis nepaliko nei vieno abejingo. Kartu nuėjome netrumpą 6 metukų kelia. Man didžiulė garbė, kad teko pažinti MEILĘ.

REKLAMA
REKLAMA

Nors širdis verkia apgaubta netekties skausmo, bet labai noriu skirti šiuos žodžius savo mažajai princesei, nuostabiajai boružėlei:

REKLAMA

Mieloji boružėle, tu išėjai... išėjai ten, kur šoka angelai.... Ankstų rytą iš karalystės sapnų pakilai virš debesų...

Išėjai, bet nepalikai mūsų širdžių. Maldomis ir mintimis mes būsim visada kartu.

Te lengva kelionė tavo bus pas naujus draugus. Šiandien tavo šventė danguje – šok, dainuok ir šėlk joje.

Aplankyki mus dažniau, nusileiski iš dangaus. Prisiglausk prie mūsų nejučia, būki visada šalia. Atplasnoki drugeliu, ar plauk debesėlio meškučiu. Gėlės žiedlapiu pamojuoki, saulės spinduliu bučiuoki.

REKLAMA
REKLAMA

Skrisk, mieloji, aukštai aukštai.

Negaliu uždėti juodai balto fono ant nuotraukų... Atleiskite prašau. Bet nekyla ranka...Ir labai norėčiau, kad mano mažąją Boružėlę visada atmintumėte būtent tokią: tyrą, nuostabią, nekaltai besišypsančią, laimingą princesę.

Miela Iveta Mikulskaitė-Plikiene, netekties skausmo negydo jokie žodžiai ir vaistai. Su laiku mes išmokstame gyventi su juo ir ta tuštuma, kuri šiandien apsigyveno jūsų visos šeimos širdyse.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Noriu išreikšti gilią ir nuoširdžią užuojautą administracijos vardu visai šeimai. Linkime stiprybės šią sunkią valandą. Apkabiname visa širdimi. Maldomis ir mintimis su jumis visa Vilties spindulėlio bendruomenė“, - rašoma grupės įraše.

Prie „Vilties spindulėlio“ šeimos Edvilytė prisijungė dar 2016 metais. Mažylė sirgo reta genetine liga. Tokių vaikų, kaip ji, pasaulyje itin mažai – pavyktų suskaičiuoti ant rankų pirštų.

Mažoji Edvilė Lietuvoje turėjo didelį gerbėjų būrį – jos šypsena nepaliko abejingų, o mergaitės istorija suvirpino ne vieną širdį.

Ar tikrai manote, kad pinigai gali viską išspręsti? Ar žinote, kiek yra ligų, kurių neįmanoma pagydyti už jokius pinigus. Užuojauta tėveliams ir artimiesiems.
Neprotinga taip kalbėti. Šitam vaukučiui buvo sunki genetinė liga, o ukrainoje šimtai sveikų vaikų žūsta nuo rusų raketų ir bombų. Būtina ir jiems padėti. Negi, sąmoningai norime lietuvius nuteikti prieš ukrainiečius? Rusų propaganda.
Kai auginsite vaiką su negalia, tada jums mažiausiai rūpės kas vyksta už jūsų namų durų!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų