naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pasaulį apskriejo liūdna žinia – sulaukusi 97 metų, mirė karalienės Elžbietos II vaikystės draugė ir ilgametė bičiulė ledi Rupert Nevill.

Pasaulį apskriejo liūdna žinia – sulaukusi 97 metų, mirė karalienės Elžbietos II vaikystės draugė ir ilgametė bičiulė ledi Rupert Nevill.

REKLAMA

Draugai, tarp jų ir pati velionė karalienė, ją vadino „Micky“. Su Jos Didenybe Micky susipažino, kai jos buvo dar mažos mergaitės, rašo tatler.com.

Pažvelgus į mirusios karalienės Elžbietos II ir jos draugės ledi Rupert Nevill nuotrauką, galima pamanyti, kad jos seserys: abi moterys panašaus ūgio ir amžiaus, abi dėvi ilgus paltus, o plaukus apsigaubia vienodomis šilkinėmis skarelėmis.

Praėjus vos penkiems mėnesiams po atsisveikinimo su vaikystės drauge karaliene Elžbieta II, sulaukusi 97 metų, ledi Rupert Nevill mirė.

Draugystė užsimezgė dar vaikystėje

Ji gimė 1925 m., jos tikrasis vardas – ledi Camilla Wallop, ji buvo 9-ojo Portsmuto grafo duktė. Draugai, tarp jų ir karalienė, vadindavo ją „Micky“.

REKLAMA

Su karaliene ji susipažino vaikystėje, kai Bakingemo rūmų teritorijoje abi mokėsi kurti laužus ir atpažinti paukščių balsus.

1944 m. balandį ledi Camilla ištekėjo už Senojo Itono lordo Ruperto Nevillo. Pranešama, kad pora dėl savo mažo ūgio dvare kartais būdavo vadinama „mažaisiais žmogeliukais“.

REKLAMA

Lordas Rupertas Nevillas, buvęs Gvardijos kapitonas, per savo gyvenimą užėmė ne vienas aukštas pareigas, jis ėjo Edinburgo hercogo asmeninio sekretoriaus pareigas 1976-1982 m.

Manoma, kad karalienė ir princas Filipas dažnai apsistodavo lordo ir ledi Nevillų namuose ir, kaip pranešama, kelionių metu mėgavosi laisve.

Vieną kartą, apsistoję Horstede septintajame dešimtmetyje, karalienė ir princas Filipas pasišalino iš namų teritorijos ir apsilankė Braitone.

REKLAMA

Viename iš senųjų straipsnių teigiama: „Karalienė mėgsta paeksperimentuoti, ar kaip karališkosios šeimos dalis gali išsliūkinti nepastebėta. Kartą ji nepastebėta stovėjo eilėje prie bilietų kasos.

Kitą vakarą, kai lėtai judanti minia užplūdo fojė, vadybininkas atpažino Micky Nevill ir iš karto suprato, kad šioje minioje yra ir karalienė.“

Lordas ir ledi Nevillai susilaukė keturių vaikų: Guy – velionės karalienės krikšto sūnaus; Angela – ji buvo pamergė princesės Margaret vestuvėse; Henriettos – princpo Filipo krikšto dukros; ir Christopherio.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų