Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Esu savanoris donoras, bet ne priverstinis "įstatymo" donoras. Jei bus priimtas nesveikas privalomas įstatymas tai tikrai atsisakysiu donoro kortelės. Man šita išgamų vyriausybė nenurodinės kaip ir ką turiu daryti su savo kūnu gyvam ar mirusiam. Ne jūs ten sėdintis seime man davėte gyvastį o DIEVAS.
Nauji organų milijonieriai
Nauji organų milijonieriai
Baugu pas gydytoją bus nueiti. kieno organai o kas pinigus į savo sąskaitą žers.
Kam cia tokio istatymo reikia nesamoningo, tai kas nori savo organus dovanoti, lai rastiskai raso sutikima, kad jis nori buti donoras, kur cia problema? o kas neparase pries mirti, tai nereiskia kad jis norejo buti donorum, reiskia jo valia tokia buvo, ir neturi teises niekas kesintis i jo organu donoriste, nes jis SUTIKIMO NEDAVE ! o dabar taip iseina jei zmogus pasimire neparases nieko, tai primesk cia bus ''savanoris donoristei'' visai suzveriskejot, is mirusio gatavi atimti viska, antzmogiai jus, visai nuo proto nusokot!!! Kaip jus drystat elgtis su mirusium sitaip. Nieko svento jus nebeturite. Apgailetini esat !!!
Ir dar kad su eutanazija sutinka.
Na šita mintis rodo visišką bukumą tai tada reiktų gal ir ko nors atsisakyti čia lygiai kaip raštiškas sutikimas turėti santykius .
Balsavo už tik 56. Prieš 29 ir susilaikė 16.klausimas?kur buvo visi kiti seimo nariai.
@Danutė ė Kur ir visada....
"tikras" biznis .
@prasidės Ir kas svarbiausia legalus.
Ponios Sejonienės pasiūlymas prilygsta baisiam naktiniam košmarui. Ir taip kalba žmogus su aukštuoju išsilavinimu.
Čia kaip tame Korėjos filme "Kalmaro žaidimas", kur dar esant pusiau gyviems išimdavo organus. Kokią teisę turi keletas politikų nuspręsti: kam gyventi, o kam mirti.
trumpa baudžiauninkų atmintis
trumpa baudžiauninkų atmintis
viskas gražu...teoriškai ir tik ne Lietuvoje. Parašykite goggle kraujo banko skandalas , va jums ir atsakymas į privalomą donorystę, ar jau pamiršote kur gyvenate?
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų