REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
Partnerio turinys
Turinys paruoštas bei kontroliuojamas projekto partnerio

Jau keletą metų kalbama, kad Švedijos gyventojai namų šildymui dažniausiai renkasi šilumos siurblius ir ne be reikalo – juk tai ilgaamžė, patikima ir savo funkciją atliekanti investicija. Turbūt pritarsite, kad Lietuvos ir Švedijos klimatas gana panašus, ekspertai pastebi, kad būtent dėl šios priežasties šilumos siurbliai vis didesnio susidomėjimo sulaukia ir mūsų šalyje. 

Jau keletą metų kalbama, kad Švedijos gyventojai namų šildymui dažniausiai renkasi šilumos siurblius ir ne be reikalo – juk tai ilgaamžė, patikima ir savo funkciją atliekanti investicija. Turbūt pritarsite, kad Lietuvos ir Švedijos klimatas gana panašus, ekspertai pastebi, kad būtent dėl šios priežasties šilumos siurbliai vis didesnio susidomėjimo sulaukia ir mūsų šalyje. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Plačiau apie šių įrenginių naudą ir ypatybes pasakoja šildymo, vėdinimo, kondicionavimo ir vonios kambario įrangos prekybos bendrovės „Celsis“ atstovas Gediminas Pečkaitis ir „Vaillant Group International GmbH Baltics filialo“ techninis ir aptarnavimo atstovas Baltijos šalyse Gintautas Gaudinskas.

REKLAMA

Praverčia visiems

Nežinantiems, kas yra šilumos siurbliai ir kaip jie veikia, šildymo, vėdinimo, kondicionavimo ir vonios kambario įrangos prekybos bendrovės „Celsis“ atstovas Gediminas Pečkaitis aiškina paprastai: „Visų pirma, svarbu suprasti, kad egzistuoja trijų tipų šilumos siurbliai – oras-vanduo, oras-oras ir gruntas-vanduo. Dažniausiai klientai renkasi oras-vanduo sistemas, kurios veikia panašiu principu, kaip namuose turimas šaldytuvas, tik atvirkščiai – prietaisas ne šaldo, o šildo.“

REKLAMA
REKLAMA

„Vaillant Group International GmbH Baltics filialo“ techninis ir aptarnavimo atstovas Baltijos šalyse Gintautas Gaudinskas priduria, kad šilumos siurbliai praversti gali visiems, kurie nori būstą šildyti inovatyviai ir ekonomiškai: „Turime didelius pokyčius ne tik telefonuose, automobiliuose, bet ir namų šildymo technologijose. Namų ir vandens šildymas naudojant šilumos siurblius yra taupus, inovatyvus ir ilgaamžis būdas užtikrinti šilumai patalpose bei tinka visiems, kurie nori komforto ir kokybės.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Šilumos siurblio įsirengimą ypač turėtų apsvarstyti renovuojantieji būstą arba turintys didelę šeimą. „Dėl didelio efektyvumo ir ekonomijos šilumos siurbliai oras-vanduo ypatingai naudingi tiems, kurie renovuoja namus ar sunaudoja didelius kiekius karšto vandens, pavyzdžiui, didelėms šeimoms,“ – pasakoja „Celsis“ atstovas Gediminas Pečkaitis.

REKLAMA

Į ką atkreipti dėmesį?

Jei nusprendėte įsigyti šilumos siurblį, labai svarbu atsakingai jį išsirinkti, nes tai ilgaamžė investicija, kuri turės tarnauti ne vienerius metus. 

„Įsigyjant šilumos siurblį didžiausią dėmesį reikėtų atkreipti į prietaiso galią ir namo nuostolius. Naudinga, kai į namus atvyksta montuotojas ir įvertina, koks šilumos siurblys yra tinkamiausias tuo konkrečiu atveju“, – teigia G. Pečkaitis.

REKLAMA

 „Vaillant Group International GmbH Baltics filialo“ techninis ir aptarnavimo atstovas Baltijos šalyse Gintautas Gaudinskas šilumos siurblio įsigijimą lygina su automobilio pirkimu ir akcentuoja, kad labai svarbu tinkamai įvertinti savo poreikius ir įsigyti tokį prietaisą, kuris juos atitiks ir pateisins. 

„Svarbus ne tik įrenginio galingumas, bet ir kliento poreikiai. Įsigytas šilumos siurblys turi atitikti poreikius ir suvartojimą,“ – sako specialistas ir priduria, kad klientai, kurie šilumos siurblį renkasi pagal tai, kokį siurblį turi kaimynai ir draugai, dažnai nusivilia, nes kiekvieno namų ūkio poreikiai skirtingi.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Svarbiausia – patikimas gamintojas

Šilumos siurbliai oras-vanduo atlieka itin svarbias funkcijas – šildo namus ir vandenį, todėl įsigyjant tokį įrenginį vertėtų atkreipti dėmesį ir į gamintoją. Pasak pašnekovų, šilumos siurblių oras-vanduo „Protherm“ privalumai pranoksta net didžiausius lūkesčius – „Protherm“ yra inovatyvūs, išskirtinai tylūs (54 dB), ekonomiški, be to gaminami Europos Sąjungoje, o tai itin aktualu prireikus remonto ar kitų garantinių paslaugų. 

REKLAMA

Šio gamintojo šilumos siurbliai turi ir daugiau privalumų, vienas jų – ekologiškumas. „Protherm – vieni iš pirmųjų naudojantys R290 šaltnešį. Tai naujos kartos, aplinkai nekenksmingas freonas. Jo didžiausias privalumas yra tas, kad be papildomo teno jis gali sugeneruoti itin aukštą temperatūrą, net ir esant labai žemoms temperatūroms lauke,“ – privalumais dalinasi  bendrovės „Celsis“ atstovas.

REKLAMA

Tuo tarpu, „Vaillant Group International GmbH Baltics filialo“ atstovas Baltijos šalyse Gintautas Gaudinskas primena, kad „Protherm“ gaminiai žengia koja kojon su naujovėmis ir garantuoja maksimalų komfortą. „Mes daug metų dirbame su šia įranga, matome, kaip inovacijos ateina ir į šildymo sritį. „Protherm“ šilumos siurbliai nuo kitų gamintojų išsiskiria aukšto lygio komfortu, mažomis energijos sąnaudomis, be to, įranga labai ilgaamžė, šilumą namuose galima reguliuoti net ir nuotoliniu būdu, nebūnant namuose,“ – tikina pašnekovas. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pasitikėkite profesionalais

Išsirinkus sau tinkamiausią šilumos siurblį vertėtų pasvarstyti ir apie profesionalo pagalbą jį įmontuojant. Pasak G. Gaudinsko, norint, kad įsigytas produktas atliktų savo funkciją, nepatariama bandyti instaliuoti sistemos pačiam.

„Svarbu suprasti, kad šilumos siurblys – ne vienas įrenginys, o visa sistema. Norint, kad įsigytas produktas atliktų savo funkciją, pateisintų lūkesčius ir sklandžiai veiktų, rekomenduojama pasitikėti profesionalais ne tik renkantis patį siurblį, bet ir montuojant visą sistemą. Derėtų suprasti, kad šilumos siurblius montuojantys specialistai puikiai išmano savo darbą, turi daug patirties ir nemenką žinių bagažą. Vėliau, prižiūrint šilumos siurblį taip pat derėtų pasikliauti profesionalais, taip galėsite būti tikri, kad prietaisas veiks taip, kaip reikia ir tarnaus daug metų,“ – akcentuoja ekspertas.

Šiam požiūriui pritaria ir bendrovės „Celsis“ atstovas Gediminas Pečkaitis ir primena, jog  „Celsis“ viskuo pasirūpins nuo A iki Z: įsigijus „Protherm“ šilumos siurblį oras-vanduo, jį sumontuos bendrovės rekomenduoti montuotojai, o vėliau pasirūpins ir tinkama įrangos priežiūra.

Kai nekontroliujamai brangsta elektros energija ,tai kalbetapie siluminius siurblius tik reklama..
Tik nereikia pizdelinti,elektros per speigus oho ho pasuka!
Brangus aptarnavimas ir kaina kosminė
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame

Gamink išmaniai


TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų