Šie 5 sekso triukai išves jūsų partnerį iš proto: laukia nepamirštama naktis

Gimtadienio dovanos – puiku, tačiau žymiai daugiau nepamirštamumo jūsų partnerio gimtadieniui atneš nekasdieniškas seksas, pataria „Cosmopolitan“.

5

Štai kaip sukurti tikrai ypatingą nuotaiką miegamajame per jūsų partnerio gimtadienį.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šie 5 seksualūs siurprizai išves jūsų partnerį iš proto

Gimtadieninis raištis

Net jei jūsų partneriui nepatinka staigmenos, ši greičiausiai atims žadą. Pasodinkite jį, užriškite akis ir imkite gundyti palengva nusirenginėdama. Nusisekite po vieną drabužį, juo palieskite savo partnerį ir leiskite jam pajusti, kaip po truputį nusimetate visus drabužius. Tada beliks tik ant jo atsisėsti ir užsiimti meile. Bet šiukštu nenuriškite raiščio!

Atsipalaidavimas

Jei savaitė iki jūsų partnerio gimtadienio jam buvo itin varginanti ir kupina streso, padėkite antrai pusei atsipalaiduoti. Uždekite porą žvakių, naudokite masažinį aliejų ir apdovanokite savo meilę nepamirštamu masažu. Išbandykit įvairius prisilietimus – švelnius ir stipresnius.

Intriga

Nepamirškite savo partnerio kiek paerzinti – iki gimtadienio nusiųskite jam nešvankią nuotrauką, pademonstruokite nėriniuotus apatinius. Kuo arčiau gimtadienio naktis, tuo labiau jį jaudinkite.

„Apieškojimas“

Šis patarimas tikrai įaudrins jūsų antrąją pusę. Pastatykite juos veidu į sieną, liepkite į ją atsiremti rankomis. Tada sutepkite savo rankas masažinių aliejumi arba lubrikantu, imkite švelniai liesti visą savo partnerio kūną, jo erogenines zonas, erzinkite jį netikėtais prisilietimais.

Šaukštelis

Kartais mieliausias seksas – įprastas, patogus ir patikrintas. Seksas „šaukšteliu“ – nereikalauja per daug nei iš jūsų, nei iš partnerio, abu galite ramiai atsigulti, apsikabinti ir mėgautis vienas kito kūnu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų