Šiauliuose – mamos smurto protrūkis: sumušė savo 9-metį sūnų

Antradienį Šiauliuose moteris galimai sumušė savo devynmetį sūnų. Mažametį apžiūrėjo medikai, o pats jis dabar yra saugioje aplinkoje.

Šiauliuose savo namuose moteris, gimusi 1982 m., įtariama, sumušė savo mažametį sūnų, gimusį 2011 m. Nukentėjusysis po medikų apžiūros traumą gydosi ambulatoriškai. 

Šeima buvo žinoma

Naujienų portalui tv3.lt susisiekus su Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Šiaulių apskrities vyriausiąja specialiste Silva Šimkevičiene, moteris patikino, kad toks įvykis antradienį iš tiesų buvo užfiksuotas.

„Šeima vaiko teisių apsaugos specialistams buvo žinoma, jai teiktos socialinės paslaugos pagal poreikį.

Šiaulių apskrities vaiko teisių apsaugos skyrius neturi duomenų, kad prieš vaiką būtų smurtauta anksčiau. Toks pranešimas apie smurtą prieš vaiką šioje šeimoje pirmas“, – komentuoja S. Šimkevičienė.

Šiuo metu yra saugioje aplinkoje

Anot specialistės, buvo pastebėta, kad vaikas galimai yra sumuštas, išsamiau apie vaiko sveikatą paaiškės po specialistų išvadų. Tyrimo eigoje paaiškės, ar moteris vaikui sudavė ranka ar kokiu nors daiktu.

Pats berniukas šiuo metu yra saugioje aplinkoje.

„Vaikas šiuo metu yra saugioje aplinkoje pas jam artimus žmones, kurie juo rūpinasi. Visa vaikui ir jo šeimai reikalinga pagalba pradėta teikti nedelsiant“, – užtikrina specialistė.


Rašyti komentarą...
M
Mociute
2020-02-13 15:14:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tik dalinkit telefonus ,tik vaikuciai tevu nepaisykit ,tik skambinkit ir skambinkit,pabare garsiau, skambinkit,,ateme telefona ,ar nuvare nuo ,,kompo,, skambinkit,o jei dar gavot ,,blyna,,per uzpakali ,tai jau kvieskit specialistus ir policija,tegu taso tevus.O niekas nepagslvuja ,kad vaikai taip sugeba ,labai gerai isisamonine savo teises,tik ne pareigas,manipuliuoti tevais ir tais paciais,,specialistais,,Atsirado vaiku gelbetojai ,nuo ko juos gelbejat, ar nuo ju paciu ?Paziuresim ,kas bus toliau ,kur nugyvensim su tokia tvarka.
Atsakyti
-9

K
Klaipedietis
2020-02-13 20:30:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kencia mokytojei nuo tu telefonu
Atsakyti
0

.
.
2020-02-13 15:14:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų