Šiaulių rajone Meškuičiuose rinkosi ilgakasės

Mergaitės, merginos ir moterys viena prieš kitą ir prieš žiūrovus puikavosi ilgais plaukais. Moterims ilgi plaukai- tai grožio pažiba. O maloniausias įvertinimas, kai gatvėje praeiviai kuždasi, kokie gražūs plaukai.

Meškuičiuose dėl ilgakasės prizo rungėsi dalyvės nuo dvejų iki 61 metų. Šįkart nesulaukta vyriškių. Meškuičiai vienai dienai tapo ilgakasių sostine. Štai vienuolikametė Liepa – tikras modelis. Mergaitė ir tėvelius, ir drauges džiugina ir pati negali atsidžiaugti savo beveik kulnus siekiančiais plaukais. Dėl ilgiausių plaukų su Liepa konkuruoja ir jos jaunesnė sesė.

Liepa ir Elzė dairosi į ilgakases drauges, o kartu ir į konkurentes. Mergaitės atvirauja, kaip ruošėsi konkursui- sako, svarbiausia buvo suknelę išsirinkti ir grožio procedūras atlikti.

Besigrožintiems ilgais plaukais visos dalijosi paslaptimis, kaip tokie užauga. Vienos tikino, kad naudoja geriausius šampūnus, taiko močiučių receptus, skalauja dilgėlių nuoviru. Kitos sako, kad tokius plaukučius dovanojo gamta ir stengtis beveik nereikia.

REKLAMA

Ir visos kaip viena sako, kad toks grožis reikalauja kantrybės ir net ašarų ir net kančios. Šukos kartais skaudžiai peša.

Bet per tokias šventes visos pešančios šukos pamirštos. Štai ilgakasių konkurse rūbų modeliai demonstruoja, kad visais laikmečiais, prie visokių suknelių ilgi plaukai derėjo. Ir vyriausia konkurso dalyvė išduoda paslaptį- kodėl.

Taigi, kaip sakoma, ant podiumo- pusšimtis dalyvių. Nuo dvejų iki 61-erių metų. Žavesys žavesiu, bet ir komisijos tenka pasiklausyti- kiek centimetrų suskaičiuota. Prizą išveža Liepa. Mergaitė, užsiauginusi 1,17 m plaukus, tapo absoliučia nugalėtoja. O šis tradicinis Šiaulių rajono ilgakasių konkursas šiemet skleidžia ir kitą žinią - kad ilgi plaukai puošia ir vyrus. Taigi, manoma, kad kitais metais ir jie išdrįs pasirodyti. Kaip norės, ar atskiroje grupėje, ar kartu su merginomis.

Plačiau apie tai TV3 reportaže


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų