Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Česnakas mažina cholesterolį, užtenka po skiltelę per dieną, o visa kita, galima tikėti, galima ir ne.
As jau be tu pasaku zinojau kad gerai ramunėlių arbata,vakar geriau ir dažnai,bet kad vokiečiu gera nežinojau,kas paraše tas asylu asylas
Prekybininkų ir farmacininkų triukai runkeliams
Tos stebuklingos vokiškos ramunėles (Matricaria recutita) yra ne kas kita, kaip mums gerai žinomos vaistinės ramunės (Matricaria chamomilae).
Lotyniskas pavadinimas toks pat vaitinei ramunelei, neapgaudinekit zmoniu, kad tik vokiskos tepadeda
Ramunėlių arbata reikia naudoti atsargiai,neklausykite jog tai puiki arbata. Nerašysiu kas nuo jos darosi .Viskas puiku,viskas gydoma, ką neperka.Užsistovėjusios arbatos ,kurių niekas neperka ,tapo įpatingom.
Sako vištas melže,bet tai netiesa.Tas pats apie arbatas ir visą kitą" žiniuonių "teiginius.Kad pasakytum jog tai tiesa, reikia daug metų atlikti eksperimentus ir padaryti tyrimus ,ir tik kada galima sakyti , kad žinau ,patvirtinta.Tokius "žinovus" reikėtų bausti.
@Eksp. Ir dar;tiriamuosius pasodinti į kalėjimą,vienodai maitinti,vienodai treniruoti ir tt.Tik tada bus aišku--padeda tos ramunėlės ar ne.Bet kas norės būti tais triušiais?
Man pati skaniausia lietuviška bet kokios rūšies arbata, ypač iš savo sodo
@Dalia Prisidziovinu iš sodo visai žiemai visokių arbatžolių, o ir ramunėlių, čiobrelių. Nereikia užsienietiškų
Net keista.Kodėl būtent vokiška ramunėlių arbata?Kodėl ne kazachška,ar rusiška Altajaus ramunėlių arbata? Aš vartoju Ceilono žalią arbatą su karamelės aromatu ir prieskoniu.Viskas,kas per daug nesveika.Tiesiog gyvenk SAU,tai ir ramunių nereikės.
Ramuneles didina kraujospūdį!
@Vita Ačiū Jums už komentarą....jau greitai mūsų Lietuvos ir ramunėlės bus NEKOKYBIŠKOS, NEREIKALINGOS dar sumąstys, kad NUODINGOS......o iš kitos ES šalies vos ne išsigelbėjimas nuo visų ligų, vos ne STEBUKLAS...baigiam su viskuo sulįsti į vieną vietą ES-ai....nieko savo greitai nebeturėsim...SKAUDU...
@Babytė Pirkau ekologiskas ramuneles iki . Neimanoma gerti. Smirdi slapimu. Neaisku kur augintos ...išmečiau visas. Reikia sode prisisegti. Tik gaila kad sraiges viska nueda...o siaip as ersketuigiu turiu padziovinu ir geriu arbata. Sveika. Dar medetkos sveika ... pačios geriausios savo augintos.
Nes Zinai kokioje zeje auga ..

@Vita Pizdoj tau dydina
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų