Seksologė pasakė, kiek sekso poroje yra normalu – atsakymas jus nustebins

„Kiek sekso yra normalu?“, „Ar mes per retai mylimės?“, „Mūsų draugai tikrai mylisi dažniau“, – tokie ir kiti klausimai kyla daugeliui porų, svarstančių ar jų seksualinis gyvenimas yra normalus.

15

Licencijuota psichoterapeutė ir santykių specialistė Rachel Sussman aiškinasi, kaip dažnai „normalios“ poros mylisi, kad jų santykiai būtų geri. Pasirodo – nėra aiškaus atsakymo.

Anot psichoterapeutės, dažnai poros galvoja, kad visos kitos poros mylisi daugiau nei jie. Vis tik suprasti ar bandyti ištirti, koks yra optimalus sekso kiekis santykiuose, yra labai keblu, nes dažnai anketose apklausiamos poros meluoja.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mergina uždirba krūvas pinigų patenkindama kitų fetišą: pardavinėja kai ką seksualaus

„Kai kurioms poroms „daug sekso“ tėra du kartais per savaitę. Tačiau pora, kuri mylisi gana retai, galbūt kartą per savaitę, bet jos partneriai yra labai suderinami ir labai įsimylėję – nėra problemiška. Tik kiekviena pora individualiai gali nuspręsti, kiek sekso jiems reikia“, – „Business Insider“ sakė R. Sussman.

Jei manote, kad nesate pakankamai seksualiai patenkintas, o jūsų antroji pusė nereaguoja į jūsų užuominas, gal tiesiog neteisingai vystote šią temą.

„Jums tereikia užmegzti pokalbį apie seksą. Tačiau nedarykite to namuose ar iškart po sekso. Pasirinkite tinkamą metą, kad būtų laiko pasikalbėti. Tiesiog pasakykite savo partneriui, kad galvojate apie judviejų seksualinį gyvenimą, labai juos mylite, bet jums liūdna, kad gana retai mylitės, o jums tai patiktų daryti dažniau“, – patarė seksologė.

Jos teigimu, po gero pokalbio su partneriu dažnai paaiškėja, kad ir jūsų antroji pusė norėtų dažniau intymiai praleisti laiką kartu. Tereikia rasti abu tenkinantį balansą.

 


Rašyti komentarą...
P
Petras
2019-04-29 08:59:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ta problemėlė seniai apdainuota lietuvių liaudiškoj dainelėj:
Nei daug, nei mažai
Į savaitę trys kartai.
O per ištisus metus
Šimtą keturis kartus...
Atsakyti
0

O
O
2019-04-29 12:59:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei pati seksologe- karsta moteriske, kuriai svarbu, kad tik vyras. Arba seksa ,laikanti laiko svaistymu. Kaip tada?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų