Šeimos skausmui ribų nėra: 34-erių mama mirė, medikams atsisakius ją priimti

Sharan Kullar sakė savo gydytojui, kad krenta jos svoris ir nuolat jaučia nuovargį, tačiau po konsultacijos telefonu jai buvo pasakyta, kad ji serga dirgliosios žarnos sindromu.

Mama mirė nuo žarnyno vėžio, nes jai nebuvo leista tiesiogiai susitikti su gydytoju, pranešė jos šeima. Praėjusiais metais Sharan Kullar keletą kartų kreipėsi į savo šeimos gydytoją dėl nuovargio ir krentančio svorio, sakė jos artimieji.

Jie tvirtina, kad dėl koronaviruso pandemijos jai nebuvo suteikta galimybė asmeniškai apsilankyti pas savo gydytoją, leista tik konsultuotis telefonu, rašo mirror.co.uk.

Buvo paskirti vaistai nuo nerimo

Dviejų vaikų mamai telefonu buvo diagnozuotas dirgliosios žarnos sindromas ir jai buvo paskirti vaistai nuo nerimo. 34-erių moteris keletą kartų šeimos gydytojui pranešė apie savo susirūpinimą ir netgi sakė bijanti, jog serga žarnyno vėžiu.

Jos šeima tvirtina, kad jos spėjimas buvo tuoj pat atmestas, nes Sharan nusiskundimuose nebuvo „įprastų“ požymių. Tik tada, kai artimieji moterį paskatino kreiptis į ligoninės priimamąjį 2020 metų gruodžio mėnesį, pasitvirtino jos didžiausios baimės.

„Jos širdies susitraukimų dažnis buvo labai didelis, o kūnas neteko daug kraujo“, ‒ sakoma šeimos pranešime.

Po kelių tyrimų jai buvo patarta likti ligoninėje tolimesniam sveikatos būklės vertinimui. Per ateinančias kelias dienas jai buvo atlikti du kraujo perpylimai, keli tyrimai bei kolonoskopija. Gruodžio 21 dieną moteriai buvo pasakyta, kad ji serga 4 stadijos žarnyno vėžiu, kuris jau išplito į kepenis ir plaučius.

Vėžys labiausiai pažeidė jos kepenis. Ligoninėje ji buvo viena, be artimųjų, bendravo su konsultantais ir paliatyviosios slaugos slaugytojomis ‒ ji buvo labai pasimetusi ir išsigandusi.

Iki Kalėdų buvo likusios keturios dienos, o ligoninėje ji praleido jau tris dienas, nematydama savo vaikų, ir labai norėjo grįžti namo.Tą pačią dieną ji buvo išrašyta. Moteris buvo pasiryžusi kovoti, ji nebuvo pasirengusi palikti savo vaikų. Sharan buvo paskirta vaistų nuo skausmo, dėl kurių ji dažnai būdavo sutrikusi ir mieguista.

Sausio 20 dieną ji turėjo apsilankyti pas onkologą, bet, deja, mirė likus dviem dienoms iki paskirto vizito. Mylima ir mylinti mama mirė praėjus vos keturioms savaitėms po vėžio diagnozės. Sharan artimieji dabar mini jos išgyventus 34 metus, atlikdami 34 iššūkius ir rinkdami lėšas „JK žarnyno vėžio“ fondui. Jau surinkta virš 21,000 svarų sterlingų.


Rašyti komentarą...
E
Eik
2021-10-12 06:00:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Cia ne Lietuvoj. Skaitai su užpakaliu. Bet taip ir pas mus gali nutikt, telefonu ligas gydant
Atsakyti
-3

O
O
2021-10-12 11:36:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal apie Lietuvoj nepriimtus nugydytus rasykit.Kam tai idomu
Atsakyti
-4

a
as
2021-10-12 11:55:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
tie medikai visiskai isnaglejo.reike su jais kazka dariti.gal atpizdinti
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (21)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų