naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Devynmetis autistas berniukas, dingęs iš namų, dvi naktis šaltyje nakvojo lauke be striukės ir be batų, bet išgyveno.

Devynmetis autistas berniukas, dingęs iš namų, dvi naktis šaltyje nakvojo lauke be striukės ir be batų, bet išgyveno.

REKLAMA

Pastarosiomis dienomis vis labiau buvo nerimaujama dėl Jordano Gormano – jis paskutinį kartą buvo pastebėtas sekmadienio popietę, prieš pabėgdamas iš savo šeimos namų Nešvilyje, Tenesio valstijoje, JAV. Kelioms valandoms praėjus nuo jo dingimo, visoje valstijoje buvo paskelbtos jo paieškos.

Pirmadienį ryte paieškos buvo sustiprintos – berniuko ieškoti išsiųsta gelbėtojų komanda, praneša „NBC“. Gelbėtojų komanda iš Kentukio valstijos Jordaną rado antradienį, „alkaną ir sušalusį“, besislepiantį pastogėje, kurią jis pats pasidarė iš rasto brezento, maždaug kilometro atstumu nuo namų. Per praėjusias tris dienas Nešvilio apylinkėse temperatūra naktį buvo nukritusi žemiau nulio.

Tenesio policijos departamentas Tviteryje rašė: „Alkanas ir sušalęs, bet šiaip neblogos nuotaikos! Smagu tave matyti, Jordanai!“ Paieškos komandos narys sakė, kad berniukas gelbėtojams vos neprasprūdo pro akis, kol galiausiai jie tankiai miškingoje vietovėje pastebėjo jo pastogę.

REKLAMA

Mathew Reese sakė: „Prisiartinau prie brezento ir pamačiau, kad ten kažkas yra – iš pradžių buvau pagalvojęs blogiausią, bet paskui tas kažkas sujudėjo. Labai apsidžiaugiau jį suradęs.“

REKLAMA

Mathew ir dar du gelbėtojų komandos nariai, visi turintys savo vaikų, sako, kad su Jordanu elgėsi kaip su savo sūnumi. Loganas Fryaras, dar vienas komandos narys, sakė: „Dėl to taip ir stengiesi, ir važiuoji jo ieškoti.“

Pareigūnų teigimu Jordanas iš pradžių nekalbėjo, bet vėliau gelbėtojams pavyko jį prašnekinti. Po dviejų ledinėje temperatūroje praleistų naktų jį apžiūrėjo medikai, rašoma mirror.co.uk.

Aaronas Hattas, Jordano tėtis, „News4“ pasakojo, kad jo sūnus yra autistas. Jis sakė, kad sužinojęs apie vaiko dingimą labai išsigando, nes Jordanas niekada nesitraukdavo nuo savo vyresniosios sesers Jocelyn.

Vyras pridūrė, kad labai džiaugiasi vaiko atsiradimu, bet yra sukrėstas to, kad jis dvi naktis praleido lauke. „Jis visada buvo labai atkaklus, mėgstantis tyrinėti, bet dvi dienas prabūti lauke be striukės, be batų, be kojinių.. Neįtikėtina.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų