REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šiandien į paskutinę kelionę Plungėje išlydėtas dainininkas, grupės „2 Donatai“ lyderis Donatas Čižauskas. Atsisveikinti susirinko artimieji, draugai, gerbėjai.

Šiandien į paskutinę kelionę Plungėje išlydėtas dainininkas, grupės „2 Donatai“ lyderis Donatas Čižauskas. Atsisveikinti susirinko artimieji, draugai, gerbėjai.

REKLAMA

D. Čižausko scenos partneris, ilgametis kolega Karolis Akulavičius, išlydėjimo metu prisiminęs savo bičiulį, sakė vis dar negalintis patikėti, kad jo nebėra.

„Skauda, skauda ir dar negaliu patikėti iki šiandien, kad Donato nėra“, – sunkiai tramdydamas ašaras kalbėjo K. Akulavičius.

Buvo tarsi broliai

Atlikėjas pasakojo, kad su D. Čižausku buvo tarsi broliai, daug laiko leido kartu, buvo vienas šalia kito ir sunkiausiais, ir gražiausiais momentais:

„Mes buvome tikrai kaip broliai, nes labai daug kartu praleidome laiko – ir mašinoj, ir miegojom tam pačiam kambary, ir lėktuvai, ir skrydžiai, ir koncertai. Ir verkėm, ir džiaugėmės. Dar, iš tikrųjų, nesitiki, dar nesimiega.“

REKLAMA
REKLAMA

K. Akulavičius kviečia prisiminti velionį tokį, koks jis visada išliks jo atmintyje – su plačia šypsena. Ir prisiminti jį ten, kur jis liks visada – muzikoje.

REKLAMA

„Norisi šviesiai prisiminti jį, su ta plačia šypsena. Ir klausykime jo muzikos. Klausykim muzikos ir prisiminkim Donatą tik pačiom gražiausiom spalvom“, – jautriai kvietė K. Akulavičius.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad būtent K. Akulavičius sausio 2 d. paskelbė žinią apie D. Čižausko mirtį.

„Noriu pranešti labai liūdną žinią. Mus paliko talentingas, nuostabus tėtis, vyras, mano kolega Donatas Čižauskas…

Išliksi mano atmintyje, kaip talentingas kūrėjas ir dainininkas. Tavo dainos išliks mūsų visų širdyse. Ilsėkis ramybėje, mano mielas Drauge“, – socialiniame tinkle rašė Karolis Akulavičius.

REKLAMA
REKLAMA

Vyrui tebuvo 33-eji, vyras turėjo mažą dukrą, žmoną. Žiniasklaidoje keliama versija, kad vyras nusižudė, kol kas tv3.lt ši informacija nėra patvirtinta.

Atmintyje išliks ilgai

Po dainininko mirties jo bičiuliai ir scenos kolegos neslėpė liūdesio, kad neteko ne tik draugo, bet ir puikaus dainininko. Anksčiau naujienų portalui tv3.lt D. Čižausko kolega Juozas Butnorius sakė, kad žinia apie draugo mirtį jį pakirto: 

„Šiandien ryte prabudau – pagalvojau, kad prasidėjo nauji metai, nauji siekiai, tačiau po šios žinios nieko nebegaliu nei galvoti, nei daryti. Sėdime su žmona, ašaros abiem bėga.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dabar bus viskas kitaip. Per daug visko susikrovė – išėjo Agnė, o dabar ir Donatas. Jo nuotaika visada buvo gera, mes turėjome planų. Jis turėjo man atiduoti dainą po Naujųjų metų. Deja, taip ir neatidavė.“

Artimas bičiulis atviras – ši netektis labiausiai palietė ne ką kitą, bet Donato žmoną bei vaiką: „Tai didžiulė tragedija ir netektis ne tik aplinkai, pramogų pasauliui, bet, svarbiausia, žmonai ir dukrytei. Jis tikrai paliko didžiulį pėdsaką.“

REKLAMA

D. Čižausko ir jo žmonos vestuvių liudininku kartu su Inga Valinskiene buvęs Arūnas Valinskas taip pat gražiai prisiminė velionį. Be to, dar prieš šventes kūrė ateities planus, kurie taip ir nebus įgyvendinti.

„Tuo metu kaip tik buvo daugybė naujametinių renginių, o „2 Donatai“ kaip tik planavo daryti savo grupės gimtadienio koncertą Kauno „Žalgirio“ arenoje. Jis skambino paklausti, ar galėsime jame dalyvauti, ar Inga galės su jais kartu dainuoti. <...>

REKLAMA

Sutarėme, kai pasibaigs visas šitas švenčių maratonas, susitiksime ir aptarsime visas detales, ką, kaip ir kur daryti. Tai buvo paskutinis mudviejų pasikalbėjimas... Tik po to, dar per Kalėdas, gavau jo sveikinimą. Nelabai tikisi, kad tai, kas nutiko – tiesa“, – kalbėdamas telefonu sakė A. Valinskas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame

Lengvi patiekalai su kalakutiena


TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų