Rašyti komentarą...
Jus nuostsbi moteris, nepasiduodanti ne
Jus nuostsbi moteris, nepasiduodanti ne
Dina
Ne ji pirma, ne ji paskutinė.Tai ką mums lietuviams dabar daryt? Gi straipsnio skaitytojai krešulio neiškrapštys,reikia rimtai gydytis..Ale rado ką rašyt.Sveikatos! Tik maloniau skaityt, kai rašoma apie ką nors gražaus.Ligų ir taip aplink pilna ir ne tik.
Tai siumtomus jautė kat dusta pavarksta nes kaupėsi plaučiuoise krešulys gerbiamas redaktoriau tikrai ne korono virusas ir nėra jo nebus politinys žaidymas nebeplaukit smegenu su juoi geriau darikite darbą sąžiningiau kuri dirbate o ne paistalynes rašykite.
Jūsų balsas nepakartojamas o romansai išvis pasaka dainuokite ilgai ilgai
Supratau Mieloji mūsų Dainuojanti moteris mašina...Kvėpavimo pratimais jūs tikrai turėsite galimybę sukurti. IR jums nereikės jokių dietų ir operacijų. Mūsų protui reikia naujų neuronų .nes visos ligos nuo nervų .ir virusai visokie jie tokie jį moka pritapti prie gero po to įlenda kaip VAGIS ir rodo savo žnyples
@Zita Atsiprašau už KLAIDAS. NE mašina .o madona. IR apie virusą KURIS ateina nežinant ir tūno kol pradeda rodyti savo simptomus .kvėpavimas tai pats geriausias vaistas nuo visų ligų....myliu jūsų dainas ir kaip gerą žmogų....
Miela Vitalija - visada labai imponavo Jūsų šviesi, optimizmu trykštanti, charizmatiška asmenybė. Nors į Palangą visuomet tik užvažiuoju, nes apsistoju su sūnum Klaipėdoje - bet lankydamasi kaskart praeinu pro barą, kuriame Jūs dainuojate ir pasiklausau, mintyse palinkiu viso ko geriausio. Jūsų natūra - tai mano pačios atspindys visoje raiškoje, esame panašios, "neužmušamos" optimistės - kad ir kaip kartais būtų liūdna ar sunku, be to mus sieja muzika ir daina, šviesus humoras. Linkiu Jums kuo geriausios kloties, padovanoti savo ištikimiems gerbėjams dar daug dainų, ir toliau žydėti ir spinduliuoti amžiui nepavaldžia šviesa.
Sveikatos jums didžiausios
P.Katunskytė puikiausia Lietuvos dainininkė.Man ji labai patinka.Labai gerai dainuoja ir visad su šypsena.Sveikatos , J ums brangioji ,.Ilgai linksminkit žmones.Mes Jus labai labai mylim.
P.Katunskytė puikiausia Lietuvos dainininkė.Man ji labai patinka.Labai gerai dainuoja ir visad su šypsena.Sveikatos , J ums brangioji ,.Ilgai linksminkit žmones.Mes Jus labai labai mylim.
Į viršų