Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šalyje ir toliau besitęsiant karantinui, apie koncertų trūkumą ir finansinius sunkumus vis dažniau prabyla garsūs šalies veidai. Ne išimtis ir legendinė atlikėja Vitalija Katunskytė. Moteris neslepia labai pasiilgusi koncertų ir negalinti sulaukti, kol vėl galės pamatyti savo mylimus klausytojus. Tačiau ji pabrėžia, kad prieš sugrįždama į didžiąją sceną nori apsaugoti jų ir savo sveikatą, todėl planuoja pasiskiepyti COVID-19 vakcina ir niekam nelinki susirgti šiuo klastingu virusu, kurio simptomus scenos karalienė pasakoja jutusi dar prieš metus. 

Šalyje ir toliau besitęsiant karantinui, apie koncertų trūkumą ir finansinius sunkumus vis dažniau prabyla garsūs šalies veidai. Ne išimtis ir legendinė atlikėja Vitalija Katunskytė. Moteris neslepia labai pasiilgusi koncertų ir negalinti sulaukti, kol vėl galės pamatyti savo mylimus klausytojus. Tačiau ji pabrėžia, kad prieš sugrįždama į didžiąją sceną nori apsaugoti jų ir savo sveikatą, todėl planuoja pasiskiepyti COVID-19 vakcina ir niekam nelinki susirgti šiuo klastingu virusu, kurio simptomus scenos karalienė pasakoja jutusi dar prieš metus. 

REKLAMA

Naujienų portalui tv3.lt legendinė atlikėja papasakojo, kaip šiuo metu gyvena, ko karantino metu labiausiai pasiilgo, kada planuoja pasiskiepyti ir paatviravo apie prieš metus ją užklupusią sunkią ligą, kuri, pasak V. Katunskytės, jos nuomones, galėjo būti ir šiuo metu pasaulyje siaučiantis koronavirusas.

Pasiilgo koncertų, žiūrovų ir artimųjų

Susisiekus su V. Katunskyte, moteris nestokoja geros nuotaikos ir optimizmo. Vis dėlto moteris neslepia nuogąstaujanti dėl šalyje vis dar besitęsiančio karantino, mat ji labai pasiilgo koncertų, mylimų žiūrovų bei savo artimųjų ir draugų, su kuriais matėsi jau labai seniai.

REKLAMA

„Labai pasiilgau koncertų, aš save vis raminu, nes kiek galima užsidarius sėdėti? Po koncerto eidavome su direktore išgerti kavos, mergaitės atnešdavo kokio nors savo iškepto skanaus pyrago.

Visada pabendraudavome mūsų gražiame ratelyje, – nostalgiškai prisimena V. Katunskytė. – Myliu aš savo žiūrovus, pasiilgau jų, jie visada papila visą pluoštą gražių žodžių, palinkėjimų. Pasiilgau ir dainų, bendravimo, pabuvimo su draugėmis, noriu su jomis išgerti kavos.“

Atlikėja pripažįsta, kad sustojus koncertams ir renginiams, sėdėjimas namuose jai ima ne juokais įgristi, nes jai trūksta veiklos ir visos dienos atrodo vienodos ir nuobodžios:

„Visos dienos vienodos. Atsikeli ryte, papusryčiauji, pažiūri žinias, tada prasideda serialai, eini indus susiplauni, išsiskalbi, susitvarkai ir vėl sėdi ant fotelio. Tada su draugėm susiskambini. Bet ir tas svoris auga, kai aš esu visą gyvenimą linkusi į nutukimą.

REKLAMA
REKLAMA

Nors atrodo nėra to apetito ir daug nevalgai, bet vis tiek sėdi namuose ir vis tiek valgai. Bet ką pakeisi? Yra kaip yra. Bet jau nusibodo ir kantrybė baigėsi. Norisi bendravimo, paišdykavimo, turiu omenyje, galėjimo nueiti kokius skanius pietukus su artimaisiais suvalgyti.“

O ir santaupų, pasak moters, pragyvenimui liko nebedaug, todėl ji su nekantrumu laukia, kada vėl galės koncertuoti.

„Mes, atlikėjai, nervinamės ir dėl to, kad finansinės atsargos eina į pabaigą, jau beveik metus taip pragyvenom. Juk mes ne kokie mafijozai, kad už koncertą galėtume pasiimti po 50 tūkstančių, – juokiasi V. Katunskytė. – Būčiau turtinga pensininkė, jeigu būtų taip galima. Galėčiau tada karantine sėdėti dar du metus.“

Planuoja pasiskiepyti

Moteris atvirauja, kad šiuo metu kantriai laukia, kol vėl galės koncertuoti. Tačiau prieš sugrįždama į didžiąją sceną, legendinė atlikėja sako planuojanti pasiskiepyti COVID-19 vakcina, taip norėdama apsaugoti ne tik save, bet ir mylimus žiūrovus.

REKLAMA
REKLAMA

„Dar nesiskiepijau, bet reiks skiepytis, o kur dėtis? Reik kažkaip tą tautą ir patiems, ir visiems aplinkui gelbėti. Kito kelio nėra. Paskui neduok dieve užsikrėsiu, o vis tiek dirbu tokį darbą, tai žmonės ateina  į sceną ir atneša gėlių, bučiuoja į žandą.

Juk nestumdysi žmonių ir nesakysi „atstok nuo manęs, nes dar užkrėsi“. Mes artistai vis tiek turim kontaktą su žiūrovais, būna ir privatūs vakarėliai. Jeigu mes čia taip nesiskiepysim, tai bus blogai. Pagalvot reikia ir apie kitus, nes jeigu neduok dieve tu pats sergantis ir užkrėsi kitus, tai kaip guls ant sąžinės“, – įsitikinusi V. Katunskytė.

Tačiau moteris sako skiepytis neskubanti ir sekanti naujienas bei diskutuojanti su gydytojais, kokią vakciną jai geriausia pasirinkti:

„Aš tik dabar neskubu, stebiu, domiuosi, seku naujienas ir klausau medikų patarimų. Pas mane giminėje yra daug medikų, tai su visais pasikonsultuoju, nes nesuprantu, kas vyksta su tomis vakcinomis ir nuspręsiu, pažiūrėsiu, kuri vakcina geriausia su ta ir reiks skiepytis. Nė vienas mes mirt nenorim, tai, manau, kito kelio nėra.“

REKLAMA
REKLAMA

Prakalbo apie sunkią ligą

Moteris pasakoja ypatingai sauganti savo ir artimųjų sveikatą, todėl ji įvairiomis priemonėmis stiprina savo imunitetą.

„Ir česnaką valgau, geriu imbiero arbatą, omega3 papildus, vitaminą C ir D, širdžiai visokius vitaminus. Nueinu į vaistinę, pasikonsultuoju su mergaitėmis. Ir natūraliai citriną valgau, užsidedu medaus“, – dalijasi V. Katunskytė.

Ir nors, pasak atlikėjos, užsikrėtimo koronavirusu jai pavyko išvengti, naujienų portalui tv3.lt legendinė atlikėja sako svarstanti, kad galbūt šiuo klastingu virusu jau prasirgo ir paatvirauja apie praėjusiais metais ją užklupusią sunkią ligą:

„Man pernai buvo blogai, užėjo toks priepuolis, galvoju, gal aš jau persirgau (juokiasi). Mane išvežė praeitų metų sausį su greitąją, o jau tada girdėjom, kad pasaulyje kažkokia bacila yra.

Aš pradėjau dusti, o savaitę prieš šitą įvykį pastebėjau, kad man ima trukti oro ir vis pakosėdavau. Važiuodavau koncertuoti ir vairuotojui sakydavau, kad atidarytų langą, nes man trūksta deguonies.

REKLAMA
REKLAMA

Pernelyg į tai nekreipiau dėmesio, bet man ir naktimis trukdavo oro, galvojau, gal peršalau ar koks bronchitas. Tačiau, žinokit, man vieną naktį taip užspaudė plaučiai, kad aš pradėjau dusti ir išsikviečiau greitąją.“

Mano, kad jau prasirgo koronavirusu

Moteris prisimena, kad tą kartą gydytojai negalėjo suprasti, kas nutiko ir kodėl legendinės atlikėjos sveikata taip smarkiai suprastėjo. Todėl V. Katunskytė sako neatmetanti galimybės, kad jau tuomet buvo užsikrėtusi koronavirusu.

„Gydytojai net klausė manęs, ar aš rūkau, nes ant plaučių buvo didžiulis krešulys. Medikai pečiais traukė ir nesuprato, iš kur man tai atsirado. Tai galvoju, gal aš jau persirgau tik man reikia pasidaryti testą ir išsiaiškint, ar turiu antikūnų.

Bet savijauta tai neduok dieve buvo, aš ligoninėje draskiausi visus rūbus, nesupratau, kas man vyksta, šaukiau: duokit oro, aš numirsiu čia.

Mane paguldė į ligoninę, buvo prijungę ir deguonies aparatą, pragulėjau dešimt dienų. Nežinau, ar čia man buvo koronavirusas, bet simptomai labai panašūs“, – išgyvenimais dalijasi V. Katunskytė.  

REKLAMA
REKLAMA

Atlikėja neatmeta galimybės, kad šiuo klastinguoju virusu tąkart galėjo užsikrėsti koncerto metu:

„Galėjau ir per koncertą kur nors pasigauti, nes žmonės prieina, ypač Palangoje, atneša gėlių, saldainių dėžutę, pavaišina kuo nors, moterys visokių kremų ar tai lūpdažių padovanoja. Visi nori su manim selfius pasidaryti, tai gal ir parsivežiau ką nors.“

Pasiteiravus, ar šiuo metu atlikėja jaučiasi gerai, ji džiaugiasi, kad nuo to karto daugiau jokių sveikatos problemų neturėjo ir dar kartą priduria planuojanti pasiskiepyti, kad galėtų vėl koncertuoti ir bendrauti su mylimais žiūrovais.

Daro nuotolinius koncertus

Tačiau net ir karantino metu charizmatiškoji atlikėja stengiasi atrasti būdų pradžiuginti savo klausytojus, todėl rengia nuotolinius koncertus, o dažniausiai žmonės pageidauja suorganizuoti sveikinimą tam tikros šventės proga:

„Dabar madoje pasveikinimai nuotoliniu būdu, tai už juos žmonės praveda kiek negaila, tai truputį eina pinigų į sąskaitėlę iš to. Anūkas mane nufilmuoja, o aš padainuoju, su humoru palinkėjimų gražiai pasakau. Kadangi esu išsiilgusi dainų, tai ir be pinigų padovanoju dar vieną dainą ar kokias tris, visi ploja, džiaugiasi.“

REKLAMA
REKLAMA

Moteris sako šiek tiek nerimaujanti, ar po karantino vėl leidus rengti pasirodymus, žmonės nepabūgs ir susirinks į koncertų sales. Tačiau teigia tikinti, kad žmonės išties pasiilgo koncertų ir galimybės pasilinksminti.

„Jeigu atlaisvins mus, vis galvoju, kaip čia bus: ar eis žmonės, ar neis? Bet kiek pasiklausinėju pažįstamų rate, tai man sako, kad tikrai žmonės eis, nes pasiilgo dainų, nori į artistus pažiūrėti. O gali būti ir atvirkščiai: žmonės bus išsileidę pinigus ir bijos į tuos koncertus lakstyti.

Bet, manau, kad viskas bus gerai. Manau, kad ir privatūs koncertai atsigaus, kvies į visokius jubiliejus. Kaip aš sakau, nėra to blogo, kas neišeitų į gerą. Tikėkimės, kad viskas bus gerai“, – optimizmo nestokoja V. Katunskytė ir priduria:

„Linkiu visiems stiprybės, sveikatos, nepasiduokim, dar truputį dantukus sukąskim. Jau nebedaug liko laukti, o tada bus ir nuotaika gera, ir dainos gražios liesis per kraštus, visi susitiksime, galėsime apsikabinti, pasibučiuoti.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų