Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kaip ir kiekvieną sekmadienį dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

Kaip ir kiekvieną sekmadienį dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

REKLAMA

Avinas

Būsite energingi, veiklūs, drąsūs, linkę veikti greitai, ilgai negalvojant ir labai efektyviai. Žinoma, geriausiai seksis tai, ko imsitės, ką prižiūrėsite patys, asmeniškai. Nuolat lydės puiki sportinė forma. Tikėtina, kad visai neblogai atrodys ir piniginiai reikalai, tikėtina apčiuopiama nauda. 

Jautis

Būsena bus dvejopa. Viena vertus, lengvai ir net žaismingai tvarkysite dalykinius reikalus, kurių gali būti nemažai. Kita vertus, labai dažnai būsite atsipalaidavę, puikios nuotaikos, linkę pasimėgauti gyvenimo malonumais ir sukurti ką mielo bei gražaus. Be to, ir finansinės naudos dabar galima tikėtis. 

Dvyniai

Būsite energingi, veiklūs, puikios nuotaikos ir labai kūrybiški, todėl puikiai seksis tie darbai ir ta veikla, kurios imsitės, kurią prižiūrėsite patys, asmeniškai. Netrukus veiklos bus dar daugiau. O kol kas į savo veiklos orbitą įtraukti žada ir artimi draugai. 

REKLAMA

Vėžys

Daug dėmesio ir pastangų bus sutelkta į darbo, profesijos sritį. Čia veikti reikės greitai, ryžtingai ir tiksliai, bet tai ir pavyks, todėl nuveikti pavyks išties nemažai. Puikiai užsirekomenduosite. Atsipalaiduoti, pasimėgauti smagiais, maloniais dalykais padės artimi draugai. 

Liūtas

Būsite energingi, veiklūs, tačiau save matysite arba veikiant kartu su bendraminčiais, arba dėl bendraminčių – ir artimų draugų, ir kolegų profesijos srityje. Darbe galimos kažkokios smagios, malonios smulkmenos. Palankus metas kelionei, ypač tokiai, kuri verčia rimtai pajudėti, bet atsilygina smagiais nuotykiais. 

REKLAMA
REKLAMA

Mergelė

Nemažai laiko, dėmesio ir pastangų gali paprašyti darbai darbe, profesijos srityje. Tačiau nestigs nei energijos, nei kūrybiško požiūrio, todėl dauguma užduočių bus įveikiamos lengvai ir žaismingai. Tęsiasi palankus metas kelionei – atsipalaiduoti, pasisemti malonių įspūdžių pavyktų kuo puikiausiai. 

Svarstyklės

Daug kas priklausys nuo išorės – išorinių aplinkybių, kitų ar net kito asmens. Ta ana pusė gali būti nepaprastai energinga, veikli, bet ir linkusi primesti savo nuomonę, įtraukti. Tačiau ir tam tikros naudos galima tikėtis. Jums teks galvoti kaip prie viso šito prisitaikyti. 

Skorpionas

Profesijos srityje veiklos  bus ne per daugiausia, o namie viskas bus įprastose vietose. Liks laiko nuostabiam dalykui – asmeniniams santykiams su svarbiais jums asmenimis puoselėti. Žinoma, kasdienių darbų ir pareigų pamiršti irgi niekaip nepavyks. Palankus metas energingai rūpintis savo sveikatingumu. 

Šaulys

Bus daug visko. Bus nedidelių kasdienių darbų, nestigs įsipareigojimų vykdymo ir panašių dalykų. Geras metas rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais. Taip pat dabar labai geras laikas palaikyti ir puoselėti asmeninius santykius su svarbiais jums žmonėmis ar žmogumi. Netgi pramogoms laiko liks, - daugiausia tokioms, kurios vers džiugiai pajudėti. 

REKLAMA
REKLAMA

Ožiaragis

Ši savaitė – tai tam tikri tęsiniai. Tęsiasi palankus metas svarbiems darbams arba sprendimams namie, taip pat pertvarkymams ar kitokiems pokyčiams, kuriems reikia ryžto ir nusiteikimo. Taip pat tęsiasi puikus metas smagiai pasilinksminti, sėkmė lydės ir tuos, kurių veikla susijusi su kūryba. Ir tęsiasi palankus metas rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais. 

Vandenis

Metas linksmas, smagus, siūlantis daug progų smagiai pasilinksminti ir daug galimybių imtis asmeninės kūrybos. Taip pat kūrybiškas požiūris bus būdingas ir veiklai namie – bus lengva pasiekti, kad namie būtų dar gražiau, dar jaukiau, o namiškiai – dar laimingesni. Patiks judėti greitai. 

Žuvys

Bus labai smagu pabendrauti su senais draugais ir naujais pažįstamais, kartu nepraleidžiant progos kai kuriais dalykais pasidomėti rimtai. Bus lengva kurti namus – užsiimti namų, šeimos reikalais. Sėkmė lydės ir siekiant finansinės naudos, į kurią žvelgsite maždaug taip, kaip normalus piratas žvelgia į dar neužgrobtą prekybinį laivą. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų