Šalia prezidento – elegancija spindinti Nausėdienė: pritraukė aplinkinių dėmesį

Ketvirtadienį prezidentas Gitanas Nausėda balsavo antrame rinkimų ture. Savo mylimą vyrą balsuoti atlydėjo ir pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė, kuri kaip visada spindėjo elegancija ir paprastumu.

22

Pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė atlydėjusi prezidentą balsuoti antrame rinkimų ture buvo pasipuošusi violetinės spalvos kostiumėliu. Prie jo moteris priderino ir savo mėgstamus smulkius, tačiau elegantiškus papuošalus – kaklo pakabutį ir perlinius auskarus.

Ponia D. Nausėdienė buvo pakilios nuotaikos ir noriai šypsojosi fotografams, nors ir pro juodos spalvos veido kaukę.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. G. Nausėda po balsavimo antrajame ture

Ką reiškia violetinė spalva?

Violetinėje spalvoje harmoningai dera šaltis ir karštis. Tai spalva, atkurianti pusiausvyrą. Psichologijoje violetinės spalvos pagrindinis simbolis – pelėda, siejama su išmintimi ir misticizmu. Viduramžių mituose violetinė spalva yra atgailos spalva.

Violetinė spalva išgaunama, sumaišius raudoną su mėlyna. Todėl ši spalva – tai dviejų visiškai priešingą poveikį turinčių spalvų simbiozė. Raudonos spalvos stiprybė ir energija persipina su mėlynos spalvos proto ramybe ir tai veikia galutinį rezultatą.

Violetinė spalva gali turėti teigiamą poveikį, priimant globalinius planus, padeda sugalvoti genialių idėjų. Violetinė gali suaktyvinti meninius gabumus ir turėti švelnų, ne visiems akivaizdžiai pastebimą, raminamąjį poveikį.

Violetinė spalva įneša daugiau jautrumo. Ji gali veikti kaip įkvėpimo šaltinis.


Rašyti komentarą...
P
Paul
2020-10-22 14:03:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ji neturi nieko su elegancija ka bendro...
Atsakyti
-43

S
Senjoras
2020-10-22 19:39:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na ir ko cia išsi....ejat su tokiais straipsniais?lniekiniais_apsirengus normaliai ,kostiumelis paltas min paphosalu...o cia kokia spalva ka reiskia ir t.p. ir t.d...debilizmas lygioj vietoj...o po to dar glusesni komentarai ..
Nejaugi zurnaliugos taip nupušo kad nesugeba idomiau kazka parasyti?
Atsakyti
-18

R
Rožė
2020-10-22 20:10:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu ir baisūs tie lietuviai, galėtų suėstų vieni kitus, per daug laisvo žodžio, pagarbos nulis, nei savęs gerbia o jau apie kitus kalbos nėra, paskui verkiama , kad mokyklose patyčios, smurtas. Per televiziją tik š....s drabstomasi ir kalbos apie antrą galą. Jei normali moteris gražiai atrodo tai būtinai išneviožys. O prezidentienė graži moteris ir jai daugelis tiesiog pavydi. Ar Dalia gražiau atrodė su savo rusiškais šinieliais, kareivis ir tiek.
Atsakyti
-55

SKAITYTI KOMENTARUS (70)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų