Rojus Žemėje: pasižvalgykite po vienas gražiausių pasaulio salų

Svajojate apie nuostabaus grožio paplūdimius, pabėgimą nuo kasdienybės į rojaus kampelį ir visišką atsipalaidavimą? Tokiais atvejais iš karto mintyse gimsta egzotiškos salos vaizdas, su baltais paplūdimiais ir neapsakoma gamta. 

Siūlome pasidaryti po vienas gražiausių pasaulio salų ir taip bent trumpam persikelti į svajonių atostogas. 

Koh Lipe sala, Tailandas

Tai itin maža sala, įaikūrusi Malakos sąsiaurio Adang-Rawi salyne, Satuno provincijoje, pietvakarių Tailande, netoli Malaizijos sienos. 

Sicilija, Italija

Sicilija – Italijai priklausanti, didžiausia sala Viduržemio jūroje, kurios plotas 25 700 km², čia gyvena apie 5 milijonus gyventojų. Sostinė – Palermas.

Galapagų salos

Tai grupelė, tos pačios kilmės Ramiojo vandenyno salų, priklausančių Ekvadorui. Įdomu tai, kad Galapagus sudaro 16 didesnių ir daug miniatiūrinių salelių, kurios usidarė prieš 5 milijonus metų. 

Fidžio Salų Respublika (Fidžis)

Tai valstybė Ramiajame vandenyne, Fidžio salose. Šalis išsidėsčiusi 322 salų salyne. Iš jų tik 106 yra gyvenamos. Dvejose pagrindinėse salose – Viti Levu ir Vanua Levu yra beveik 87 proc. gyventojų.

REKLAMA

Seišelių salos

Tai salų valstybė, Indijos vandenyne, į šiaurės rytus nuo Madagaskaro. Pagrindinė ir didžiausia sala – Mahė (26 km ilgio), kurios sostinė – Viktorija. 

Maldyvų salos

Maldyvai – salų valstybė, įsikūrusi į vakarus nuo Šri Lankos salos. Maldyvus sudaro net 1196 salos, iš kurių 203 yra gyvenamos. 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų