„Pyragų diena“ – dešimtmetį gyvuojanti gerumo tradicija kviečia visus prisijungti ir šiemet

Rytoj, lapkričio 6-ąją, visi geros valios žmonės kviečiami prisijungti prie „Pyragų dienos“ iniciatyvos. „Pyragų diena“ yra didžiausio televizijos paramos projekto Išsipildymo akcija“ dalis. Tradicija kepti pyragus ir jo gabalėlius už sutartą kainą parduoti bendradarbiams, kolegoms ar bendramoksliams, o surinktas lėšas skirti „Išsipildymo akcijai“ gyvuoja jau dešimt metų ir kasmet įtraukia vis daugiau neabejingų žmonių.

6

TV3 televizijos ir SEB banko organizuojamas paramos projektas „Išsipildymo akcija“ sėkmingai gyvuoja nuo 2003 metų. Jau septyniolika metų pagrindinis „Išsipildymo akcijos“ tikslas – padėti itin sunkiomis ligomis sergantiems ir kitaip likimo nuskriaustiems Lietuvos vaikams.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pasitinkame Pyragų dieną

„Išsipildymo akcija“ – šviesos ir gėrio projektas. Nors rodome ir kalbame apie labai jautrius ir skaudžius dalykus, bet jie suvienija žmones, paskatina ištiesti gerumo ranką ir padėti tiems, kuriems tos pagalbos itin reikia. O rezultatai, kuriuos matome kasmet, džiugina ir įkvepia kartoti šią akciją vėl ir vėl“, – sakė Laura Blaževičiūtė, TV3 generalinė direktorė.

Jau dešimt metų neatsiejama „Išsipildymo akcijos“ tradicija yra „Pyragų dienos“ minėjimas, kuomet visi kepa pyragus, juos parduoda kolegoms, bendradarbiams, bendramoksliams, o surinktas lėšas skiria „Išsipildymo akcijos“ globojamiems vaikams.

„Televizija yra neatsiejama kiekvieno dalis, žmonės tikrai skiria mums daug laiko. Taigi iš pat pradžių „Pyragų dienos“ idėja ir buvo pakviesti tuos žmones padaryti kažką gero kartu. Ir tas indėlis nebūtinai turi būti didelis. Iškepei pyragą ir jau prisidedi prie didelių dalykų įgyvendinimo“, – kalbėjo Laura Blaževičiūtė, kviesdama žmones pasidalinti gabalėliu gerumo ir minėti „Pyragų dieną“.

„Pyragų dieną“ kasmet švenčia vis daugiau Lietuvos įmonių, mokymo įstaigų, tai jau tapo gražia TV3 kolektyvo tradicija, ją aštuntus metus iš eilės minės ir SEB banko darbuotojai.

„Kad SEB banke vyksta „Pyragų diena“, gali suprasti vos atvykęs į darbą – kolegos neša gardžiai kvepiančius kepinius, smalsauja, kas kuo šiemet nustebins, tvyro neįtikėtinai pakili ir geranoriška atmosfera. Jau aštuntus metus susibursime prie bendro stalo skirtinguose miestuose esančiuose banko padaliniuose ir skirsime savo laiką bei rūpestį tiems, kam jo itin reikia – „Išsipildymo akcijos“ remiamiems likimo nuskriaustiems vaikams. Aš taip pat rytoj į darbą atsinešiu savo keptą pyragą. Todėl kviečiu ir jus visus pasiraitoti rankoves, prisiminti geriausius receptus ir kartu su kepinių aromatu skleisti gerumą, atjautą ir bendruomeniškumą“, – sako SEB banko prezidentas Raimondas Kvedaras.

REKLAMA

Pernai per „Per pyragų“ dieną buvo surinkta apie 30 tūkst. eurų – jie papildė „Išsipildymo akcijos“ gerumo krepšelį. Iš viso projektui „Išsipildymo akcija 2018“ geros valios žmonės pernai paaukojo 402 tūkst. eurų, už kuriuos ligoninėms ir vaikams buvo nupirkta medicininė įranga, vaistai, atliktos operacijos, suteiktos reabilitacijos, kai kurie ligoniukai, tiesiogine to žodžio prasme, buvo prikelti gyvenimui. Per daugelį metų „Išsipildymo akcija“ pavirto reiškiniu, kuris tapo žinomas ir mylimas daugelio Lietuvos žmonių – ji tapo mūsų visų. Kasmet visuomenė susiburia bendriems tikslams, bendrai misijai – padėti Lietuvos vaikams.

Akcijos organizatoriai – TV3 televizija ir SEB bankas. Daugiau apie „Išsipildymo akciją“ ir „Pyragų dienos“ iniciatyvą čia:

https://www.tv3.lt/issipildymo-akcija/pyragu-diena,

https://youtu.be/DPXdVkrnt1M


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų