Rašyti komentarą...
Žiopla, kompleksuota, nesusitvarkanti su savo problemomis ponia. Psichoterapeuto parodija.
Puikus kolektyvas, malonus bendravimas. Juk čia ateinama ieškoti pagalbos, ir tik gydytojas gali nuspręsti kaip ligonį gydyti, kas jam geriausia.Juk reikia kalbetis, pilnai atsiverti ir pasitikėti ir tik tada gausi pilnavertį gydymą. Jokiu būdu nesutinku kad čia vyrauja hierarcija tarp gydytojų ir pacientų, ir rekomenduojų šią gydymo įstaigą visiems , kam reikia pagalbos ir tariu nuoširdų ačiū už sugrąžintą gyvenimą.
@Buvusi pacientė žmogus gyvena be psichiatrų ir žino, kas jam būtų geriau. ta priklausomybė skatina chronišką blogą būseną, jėgų perleidimą gydytojui, vietoj to, kad imtum kontrolę į savo rankas. vienam žmogui pagerina būsena pabuvimas ramiai namie su knyga, kitam kelionė kur nors, ir tai yra pačio žmogaus, o ne gydytojo sprendimas. kol nepasikeis šitas požiūris, tol tikėtis adekvačių psichikos sveikatos paslaugų neverta.
Diana, kuri lankė šį skyrių
Diana, kuri lankė šį skyrių
NEREKOMENDUOJU lankyti psichoterapiją šitame skyriuje, gydytojai ir psichoterapeutai negerbia žmogaus, vyrauja nepagarba, nesupratingumas ir sovietinis bendravimo modelis. bandoma sužlugdyti žmogų dvasiškai, paneigti viską, ką jis sako, tuo tarpu terapeutai visada teisūs. labai ryški hierarchija tarp jų ir klientų, jau vien tai, kad gydytoja rašo, jog tik jie gali parinkti tinkamus gydymo metodus parodo, kad negerbiami žmogaus pasirinkimai ir galimybės pačiam spręsti už save, kas jam geriausia. todėl siūlau vengti šitos vietos ir susirasti privačių specialistų, kurie su valstybine sistema neturi nieko bendro.
Į viršų