REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

 Vyrai turi galimybę pasiskaityti ir prisiklausyti visko visko apie mus, moteris. Tai yra labai gerai. Tačiau tam tikra informacija labai klaidina žmones.

 Vyrai turi galimybę pasiskaityti ir prisiklausyti visko visko apie mus, moteris. Tai yra labai gerai. Tačiau tam tikra informacija labai klaidina žmones.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pateikiu kelis mitus, kurie gali išvesti vyrą iš vyriškumo kelio. Tikiu, kad tai paskatins susimąstyti ne tik vyrus, bet ir moteris. Pasikalbėkime.

REKLAMA

Kai moteris verkia - manipuliuoja

Ne, ne ir dar kartą ne. Kai moteris verkia, tai reiškia, kad ji jau daug kartų nepasisakė, kaip jaučiasi iš tiesų.

Kaupė kaupė viską savyje, atsirišo maišelis ir pabiro ašarėlės. Todėl sakoma, kad kai moteris būna savimi, išsako visus svarbius savo jausmus vyrui, ir malonius, nemalonius, jai verkti tenka rečiau. Nei moterys, nei maži vaikai ašaromis nemanipuliuoja. Verkti dirbtinai beveik neįmanoma. Arba verkiasi, arba ne.

REKLAMA
REKLAMA

Ašaros lengvina kančią, todėl kartais verkti yra labai naudinga. Širdis rimsta. Svarbu neverkti gailint savęs. Nenaudingos tokios ašaros. Nors kartais verkimas gailint savęs gali būti vienintelis būdas išgyventi, kurį atrado sau moteris. Tad, mieli vyrai, teks pasičiupinėti kiaušinius.

Ir jei jie yra, tai moters ašaros - tau nekelia grėsmės. Net jei - nelabai malonu. Jei atstumsi moterį su jos nemaloniais jausmais, ji neateis pas tave ir su maloniais jausmais.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ką tada darysi? Ne visos moterys turi tiek atkaklumo būti savimi net tada, kai niekas jos nenori matyti visokios. Nors motyvuoja moterį žinia, kad tai yra bene vienintelis kelias likti sveikai santykiuose su šių laikų vyrų.

Atiduok vyrui tik problemas

Ne, ne ir dar kartą ne. Vyrai - tai veikiantys tipai. Todėl, kai moteris kalba, bet neprašo patarimo, nesprendžia sunkumo, o tik kalbasi, lieja dūšią, dažnam vyrui nelaiko nervai.

REKLAMA

Jei norite, kad moterys kalbėtų tik racionaliai, gyvenkite su vyrais. O jei jau norite kitų gyvenimo su moterimi šalutinių pasekmių, tai išmokite ne tik klausytis moters, bet ir ją iš tiesų išgirsti.

Ir kai moteris lieja dūšią, įjunkite ne protą su savo patarimų meniu, o širdį. Ji moka atjausti, paguosti tyliai, pastiprinti, priminti apie moters nuostabumą. Kai moteris dėl vyro neišmanymo liaujasi jam guostis, nutrūksta energetinė grandinė tarp vyro ir moters.

REKLAMA

Ir vyrui niekada nebus gerai. Kaip ir moteriai. Bet jai jau taip buvo blogai, kad atsitraukusi nuo nesupratingo ir neišmintingo vyro, savo gyvenimo dar labiau nepablogins. Visgi, tai nepadeda nei moteriai gyventi moteriškai, nei vyrui stiprėti. Vyras stiprėja, kai moteris yra savimi. Su viskuo. Tad išmokite tiesiog užsičiaupti.

Neprisimink, ką sako vyrai

Ne, ne ir dar kartą ne. Tam reikia didelės išminties. Sakoma, kad moteris iš vyro kalbos turi išimti druską, o į savo kalbą vyrui įberti cukraus. Tačiau to reikia išmokti. Moteris, primenu dar kartą, yra kaip karoliai. Joje viskas yra susiję. Todėl vyro tvirtas charakteris - tai savikontrolė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

O ne liežuvio paleidimas pykčio akimirką. Jums, mieli vyrai, tereikia žinoti, kad moteris visada jus girdi. O jei jau nebegirdi, tai nieko gero, tiksliau, labai blogai. Todėl, geriau lai moteris girdi viską: ir malonius, ir nemalonius dalykus. Moteris negali selektyviai priimti informacijos.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame

Gamink išmaniai


TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų