• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Tilly Lawless, sekso darbuotoja iš Sidnėjaus, Australijos, atskleidė savo gyvenimo suaugusiųjų industrijoje paslaptis, kaip tai susiję su jos asmeniniu meilės gyvenimu ir kaip jos darbo patirtis paveikė jos pačios romaną.

Tilly Lawless, sekso darbuotoja iš Sidnėjaus, Australijos, atskleidė savo gyvenimo suaugusiųjų industrijoje paslaptis, kaip tai susiję su jos asmeniniu meilės gyvenimu ir kaip jos darbo patirtis paveikė jos pačios romaną.

REKLAMA

Kai Tilly Lawless persikėlė į didįjį miestą pradėti mokytis universitete, ji pajuto, kaip gyvena iš valstybės pašalpų, kurios vos padengė pragyvenimo išlaidas.

Pasukusi galvą, kaip rasti būdų uždirbti daugiau pinigų, kad sudurtų galą su galu, Tilly nusprendė pasidomėti merginos pagal iškvietimą darbą.

Dirbo masažo namuose ir viešnamiuose

Tada Tilly nusprendė išbandyti naują darbą, ir ji niekada nesigręžiojo atgal. Per pastaruosius devynerius metus Tilly dirbo mergina pagal iškvietimą masažo namuose ir viešnamiuose.

Tilly, kuri yra ne heteroseksuali, pasakojo news.com.au, kad jai niekada nebuvo sunku dirbti šioje industrijoje, nes miegoti su vyrais jai buvo „lengva”.

REKLAMA
REKLAMA

Pasakodama, kaip vyrai gali lengviau patirti orgazmą nei moterys, Sidnėjuje esanti darbuotoja pridūrė, kad seksas su vyru yra „be galo paprasta”.

REKLAMA

Kenčia nuo išsekimo

Nors dabar ji yra sekso industrijos veteranė ir gali susitvarkyti su klientais daug geriau nei būdama jaunesnė, Tilly pripažįsta, kad kenčia nuo klasikinio tūkstantmečio kartos „išsekimo”.

Ji pridūrė, kad darbas padarė ją „daug dažniau susilaikančią” asmeniniame gyvenime, ir ji ieško tik sekso su tinkamu emociniu ryšiu, o ne begalinių pasimatymų ar kasdienio sekso.

Nors darbe ji dažnai sutinka su daug kuo, ji sako: „dauguma sekso nėra geras seksas”, bet pripažįsta, kad kartais tai gali būti „smagu”.

REKLAMA
REKLAMA

Tilly sako, kad jos darbas niekada netrukdė jos asmeniniams santykiams – daugiausia dėl to, kad moterys, su kuriomis ji susitikinėjo, nejautė baimės dėl vyrų, su kuriais ji turi lytinių santykių darbo metu.

Pati myli moteris

Ji tvirtina, kad vienintelis kartas, kai ji susiginčijo su partnere dėl savo darbo, buvo tas, kai partnere taip pat dirbo sekso industrijoje.

„Jei mes dirbdavome tuo pačiu metu, o mane pasirinkdavo daugiau vyrų, ji su manimi kovodavo, nes būdavo nusiminusi, kad mane pasirinkdavo dažniau, nei ją,” – tarė ji.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dirbdama šioje industrijoje, Tilly pasinaudojo savo socialinės žiniasklaidos paskyromis, kad pabandytų sunaikinti mitus apie sekso darbą ir pašalintų nusistatymus.

Išleido knygą

Ji taip pat išleido romaną „Nieko, išskyrus mano kūną”, kuriame taip pat kalbama apie sekso darbuotoją. Nors kai kurie romano aspektai remiasi jos pačios patirtimi, Tilly nori pabrėžti, kad knyga yra ne memuarai, o romanas.

Ji tarė: „Norėjau, kad faktinės temos, kurias apsvarsto personažas, būtų romantiška meilė, psichinė sveikata, LGBT bendruomenė ir ką reiškia sukurti šeimą, draugystę ir visa kita. Nenorėjau, kad šis darbas būtų problemas kelianti tema.”

REKLAMA

Ji pridūrė, kad „svarbi” draugystės tema LGBT+ bendruomenėje yra knygoje, kuri, jos teigimu, yra labai svarbi bendruomenės nariams, kurie kreipėsi į draugus pagalbos, kai jų šeimos jų nepriėmė.

Tilly pasakė: „Manau, kad draugystė yra vienas iš dalykų, kurie yra ilgalaikiai ir ką mes turime puoselėti, o ne santykiai su vienu asmeniu, su kuriuo būdami, jūs pamirštate visus kitus.”

Juk visi tai žinom,kad sexas nieko gero neduoda.Papraščiausia alini savė ir viskas.Anksti vyrai bando užsiimti kūniškais malonumais,paskui nieko negali.Moteriškom,pasireiškia galvos skausmai,nuotaikų kaita,gali pastoti.
Man tavęs gaila.
Kai spinšpelis nykščio dydžio,tai visos išsimalusios "turėtojau'
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų