Rašyti komentarą...
Pochuiman
Taukraina
Žiūrėkit
Savo
Tauta
Kur
Gautirusu
Veliavos
Eurovizija tapo ne talentų konkursas o politinis šou nėra į ką žiūrėti nesąmonių konkursas
Geltona, žalia, raudona...
Putinas pasaulio prezidentas !!!
Vemti verčia nuo tos ukrainos ir jų vėliavėlių. Kur mūsų vėliavėlė Monika? Mosikuoji ukrainietiška- turi būti tibos
@Aš O gal kitiem vemt norisi nuo tavęs ir tavo tokios ,,nuomonės,,.daug kas dar pridėtų epitetą ,,vatnykas,, ir nacionalistas.Taigi,pirma parašom,paskui galvojam,kai reikėtų atvirkščiai
@Aš Pažiūrėk į save, gal kaip tik pats esi apsiribojęs, tik savo daržą tematai. įvertink @
@Aš tai ir vemk asile
Jeigu Ukraina laimės, kitais metais ,,Eurovizijos" nebus, nes nežinia, kas bus toliau su šiuo karu. Nors jeigu karas ir pasibaigs, pažiūrėkite kiek laiko reikės, kad ,,sukonstruoti" pastatus, namus, mokyklas. Kelių mėnesių tikrai nepakaks, nes žlugo Ukrainos ekonomika, viskas suniokota. Jeigu norite, kad kitais metais būtų ,,Eurovizija", nebalsuokite už Ukrainą.
@Nu ką Laimėti iš gailesčio? Tai politikos nereikia maišyti
@Jo Atskirti reikia, kur gailestis ,o kur solidarumo reiškimas.Politika šalia mūsų,mes joje,ir jei būsim abejingi, kajuk bus.turim palaikyt vieni kitus.
@Nu ką Nu ką, paklausė pasaulis ?Ukraina laimėjo.Nes normalios žmogiškosios vertybės ir turi viešpatauti,kitaip žmonija tebūtų gyvulių banda ar žvėrys, kol išsipjautų vieni kitus.
Pataisykite straipsnyje vietoj „įkurėjas“ parašykite „įkūrėjas“
Wtf??? Rusijos ir Ukrainos konfliktas??? Tai dabar taip karas vadinasi? Konflikteliu???
Ukraina ukraina ukraina,bliam kur bepasisuki,bepaskaitai,berido ukraina,uzpppp.....ot su ta ukraina .jau vemt verciakaeas blogai ,nepritariu rusijai bet ce jau virs visko ,.
@Siga O ko tu nevemi nuo baisumų orkų žudynių prievartos gal tau patinka
@Siga KAS dėl to kaltas,Ukraina ,Putinas,karas,žiniasklaida?Užsikimšt ausis galima, nežiūrėt tv,neklausyt žinių.žiūrėt tik filmus ir kitką.Arba ir patiem dėt pastangas,eit prie atitinkamos ambasados su plakatais, Putinai baik karą,nešdinkis iš Ukrainos ir duok pasauliui ramiai gyvent.Ko nurimom??Protestuokim! Numatykim datą ir paviešinkim ją.
Į viršų