Rašyti komentarą...
Būtina įteisinti piršlybas- tėvai turi padėti dukrai laiku ištekėti. Jauna lengvai gimdys.
Sena žmona yra bėda, tautos mažėjimo priežastis. Jaunas žmonas turi subrendę vyrai, susilaukia 3-4 vaikų.
Ko jūs sergat už kitus, ne jums gimdyti ir jaustis gomdyve,- trūksta žodžių. Nėra jau ką skaityt tmas internete
keistoka!
Buvo ne viena santuoka,buvo pati jauna,bet vaikų negimdė!O sulaukus 37metų pradėjo gimdyti!
Dėmesio! 27 metų gimdyvės patenka į "pirmakarčių" gimdyvių kategoriją. Visose sveikose šeimose gimdo 3-5 vaikus, kur jaunos moterys. Vleną pasigimdo senmergių šeimos.
@Arvydas D. Gal jūs patylėkite su savo "man opinion" . Nei jūs esate moteris, nei ką. Niekada nesuprasiu vyrų besikišančiu į moterų reikalus. Nei vienas jūs neturit teisės smerkti tas jūsų vadinamas "senmerges". Ne kiekviena nori savo kūną gadint ir gimdyt jum vaikus, o ypač po kokius 4. Tikrai galva nenormali jūsų jei savo merginai/moteriai aiškintumėt, kad tiek jum tų vaikų gimdyt reiktų. Tai kad susitaikykit. Ne jum reikia pagimdyti tą vaiką ir tada savo ketvirtadalį gyvenimo atiduoti, kad jį išauklėtumėt ir užaugintumet. Nes vyrai tai tikrai randa būdų nesikišti į šitus reikalus. Ir išvis tokie vyrai kaip jūs turėtumėt turėt daugiau pagarbos moterims nes iš jos jus ir gimdo.
@A. Tėvai turi padėti dukroms laiku susirasti partnerį. Piršlybas būtina įteisinti. Tik jauna moteris lengvai gimdys sveikus vaikus.
Kuo vėliau gimdo tuo geriau Ar geriau paauglės prisigimdo ir kenčia vaikai palieka juos t t Amžius svarbu protingesnės moterys
@Liepa Senos moterys gimdo po vieną vaiką. Tik kvaili vyrai nesuvokia - šeima gimdyti gali, jeigu moteris dar neturi 27 metų. 27 metų papuola į "pirmakarčių" gimdyvių kategriją. Ar aišku?
@Arvydas D. Kas tau aisku! Didesnio sudo sumalto skaityti neteko. Sofos komentatorius.
@Arvydas D. Pats supratai, ką parašei? Kažkoks kledesys...
Nepezekit nesąmonių.Ispanijoje moterys isvis velai gimdo nes velai ir tuokias .Gimdo ir virš 40 pirmąjį ir visai sėkmingai.
Renka tik šviesius kiaušinėlius
Harry pereis į musulmonus- galės turėti dar tris jaunutes žmonas.
Tai gal jau menopauzė artinasi ,tai suprantama,kodėl taip durniuoja.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų