Prakalbo apie aktorės Zavorotniuk būklę: artimieji jai neduoda veidrodžio

Rusų režisierius Anatolijus Demidovas papasakojo, kas dedasi aktorės Anastasijos Zavorotniuk šeimoje.

Pokalbyje su aktorei artimu režisieriumi paaiškėjo, kad kultinio serialo „Mano nuostabioji auklė“ žvaigždės, kovojančios su augliu smegenyse, būklė stabilizavosi ir dabar yra patenkinama.

„Ji daug laiko praleidžia gryname ore, vežimėlyje. Su ja visada slaugytoja, vienos Anastasijos niekas nepalieka. Procedūros vandenyje jai dar vis uždraustos. Mano pažįstami Anastasiją neseniai matė ir sakė, kad su jais nenorėjo bendrauti, bet pasisveikino, šypsojosi.“

Jis taip pat pasidalino, kad aktorė kartais praranda sąmonę ir jai dažnai skauda galvą, rašo kp.ru

Režisierius sako, kad aktorė, praradusi plaukus, dabar galvą dengia skarele ir nešioja stipriai užtemdytus akinius, dengiančius pusę veido. 

„Jos būklė labai pasitaisė, tačiau artimieji dar vis nerimauja dėl jos svorio. Savarankiškai jai judėti dar sunkoka“,  sako režisierius.

Anot Demidovo, gydymas pakenkė aktorės vidaus organams: pažeistos kepenys, širdis, inkstai, jai sunku šnekėti, savarankiškai judėti, nukentėjo atmintis. Dešinė ranka nuo praeitų metų dar vis nejudri. 

Situacija šeimoje nervinga

Aktorės artimųjų teigimu, veidrodžio jai dar vis neduoda, kad ji nenusimintų dėl savo atvaizdo.

„Situacija šeimoje draugiška, bet kiek nervinga, kitaip ir būti negali: liga šeimoje jau dvejus metus, nesibaigiantys apsilankymai ligoninėje, nuolatiniai apsilankymai pas gydytojus turi įtakos visiems. Vyriausia dukra šeimoje patyrė panikos priepuolį, mama atrodo pavargusi ir liūdna“,  dalinasi režisierius.

Nepaisant ligos gniaužtų, aktorė toliau darosi makiažą, manikiūrą, daug bendrauja su mama. Žymiosios aktorės šeima nekomentavo Demidovo pareiškimų.

2019-ųjų vasarą žiniasklaidoje pasirodė pirmosios nuotraukos bet publikacijos apie galimą smegenų auglį Anastasijos Zavorotniuk galvoje. Oficialiai šios informacijos nepatvirtino nei aktorė, nei jos artimieji.

Nepaisant to, diagnozę netiesiogiai patvirtino gydytojai 2020 metais, pokalbyje dėl genetinių technologijų kūrimo su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu.


Rašyti komentarą...
S
Sveta
2021-08-04 07:41:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kodėl smerkiat rusus,juk ne visi blogi žmonės?
Atsakyti
-2

M
Monika
2021-08-03 23:07:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Stiprybes kovoje. Grozis ir meile suteikia jėgų
Atsakyti
-7

S
Svetlana
2021-08-04 07:38:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Stiprybės kovoje su liga
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų