Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Karalius Karolis, tuo metu jis dar buvo Princas Charlesas, atsiliepė į Birmingamo gyventojo kvietimą kartu su juo aludėje išgerti alaus – naujasis monarchas savo šmaikščiu atsakymu prajuokino minią.

Karalius Karolis, tuo metu jis dar buvo Princas Charlesas, atsiliepė į Birmingamo gyventojo kvietimą kartu su juo aludėje išgerti alaus – naujasis monarchas savo šmaikščiu atsakymu prajuokino minią.

REKLAMA

Karališkieji asmenys garsėja savo piktoku humoro jausmo – karalius Karolis nėra išimtis. Naujasis monarchas prajuokino internautus savo šmaikščiu atsakymu, kai 36 metų Danielis Walkeris pakvietė jį kartu išgerti alaus, rašo mirror.co.uk.

Pakvietė išgerti alaus

Vyresniuoju elektroninės prekybos specialistu dirbantis vyras iš Birmingamo pasidalijo linksmu pokalbiu su karaliumi Karoliu socialiniame tinkle „Twitter“ – vartotojams patiko  monarcho jumoro jausmas, kaip ir velionės karalienės. Vaizdo įraše karalius Karolis mojuoja miniai, o Danielis klausia: „Karoli, ar norėtum išgerti alaus?“.

Jo Didenybė tiesiog atsako: „Ką?“ ir pakartojus klausimą, jo akys nušvinta ir jis paklausia „Kur?“ Minia, įskaitant karalių Karolį. pratrūksta juoku, ir jis atsako: „O kur rekomenduotumėte“.

REKLAMA

Gedėdamas dėl tautos netekties Danielius tiki, kad karalius Karolis taps puikiu lyderiu, o linksmą prisiminimą jis puoselės amžinai. „Apie tai galėčiau kalbėti visą likusį gyvenimą“, – sakė jis.

Prisimins visą gyvenimą

„Manau, kad jis bus geras lyderis, nes savo gyvenime pažinau daug žmonių, kuriems padėjo Princo Fondas, o šis pastarasis nutikimas privertė mane pripažinti sunkų jo atliktą darbą. Buvau tik baigęs darbą ir ėjau susitikti su draugais bei išgerti alaus, kai staiga pamačiau jį.

REKLAMA
REKLAMA

Pagalvojau, jei aš einu išgert alaus, gal pasiūlysiu ir jam. Manau, kad jis iš pradžių pamanė, kad kažko neišgirdo, nes aš šaukiau vardu ir esu gana aukštas, todėl pradinis atsakymas buvo šiek tiek nemandagus. Tačiau po to, kai pakartojau ir net negalėjau tuo patikėti, nes nemaniau, kad jis man atsakys“.

Danielius tvirtina, kad karaliaus Karolio asmens sargybiniai pradėjo juoktis ir paprašė jo palaukti, nes karalius norėjo su juo susitikti. Jis sakė: „Taigi, susitikome ir paspaudėme vienas kitam rankas. Jis paklausdamas, kur aš dirbu bei pakomentavo, kad esu „tinkamas Brummie vaikinas“, ir palinkėjo man viso ko geriausio.

Jis man patiko dar labiau, nes pamačiau jo žmogiškąją pusę. Žmonės nemato visų gerų dalykų, kuriuos jis padarė, nes visada ieško kažko neigiamo, bet aš jį labai gerbiu. Tikiuosi, kad jis vis dar nori tos pintos alaus, nes tai būtų neįtikėtina. Vaišinsiu aš, o dabar linkiu sėkmės jo naujame darbe“.

Sužavėjo internautus

Vaizdo įrašą 2022 m. liepos 28 d. Sandraugos žaidynių atidarymo ceremonijoje nufilmavo Andrew Gould. Pasidalijus juo socialiniame tinkle „TikTok“, įrašas sulaukė 8,5 mln. peržiūrų ir 700 000 „patiktukų“.

REKLAMA
REKLAMA

Vartotojai komentaruose dalijosi savo reakcijomis bei įspūdžiais po pirmo susitikimo su karaliumi. Vienas vartotojas pasakė: „Jis turi tokį patį humoro jausmą kaip ir jo mama“.

„Labai pasisekė, kad teko su juo susitikti du kartus jis toks praktiškas, neskrajojantis padebesiais ir juokingas“, – komentavo vartotojas.

O ką daryt, įsipareigoje dangstyt valdančiųjų nuodemes, vagystes ir paklydimus nebegali rašyt apie tai kas svarbu visiems todėl rašo apie užjurio pirstelėjimus arba Stonkaus dviratį.
Ar galite nustoti rašyti apie karališkos šeimos pirstelejimus. Jau atsibodo jau kelintas straipsnis kur ten vieni su kitais susipyko, ką ten pasakė, kas ten pašiko . Duokite šeimai ramybės, juk jie prarado labai svarbu žmogų. Geriau jau rasykite apie vėžio simptomus
Kvaili geria šnapsą, o puskvailiai - alų. (V. Pietaris)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų