Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kai Starlyn Cafferata ir jos vyras Bill nusprendė susilaukti vaikų, jie nesitikėjo, kokie iššūkiai jų laukia. Porai vaikų susilaukti nepavyko net 10 metų – jie susidūrė su nevaisingumu, tačiau po sėkmingo dirbtinio apvaisinimo prieš du metus jie susilaukė dukters Zoe.

Kai Starlyn Cafferata ir jos vyras Bill nusprendė susilaukti vaikų, jie nesitikėjo, kokie iššūkiai jų laukia. Porai vaikų susilaukti nepavyko net 10 metų – jie susidūrė su nevaisingumu, tačiau po sėkmingo dirbtinio apvaisinimo prieš du metus jie susilaukė dukters Zoe.

REKLAMA

O tada, porai, gyvenančiai Teksase, atsitiko tai, ko jie tikrai nesitikėjo.

Po 6 nesėkmingų nevaisingumo gydymo kursų, jie dar kartą išbandė dirbtinį apvaisinimą su paskutiniuoju likusiu embrionu – tuo pačiu, kuris buvo sukurtas ir užšaldytas bandant susilaukti Zoe.

Kai 36-erių Starlyn pajautė, kad apvaisinimas buvo sėkmingas, paaiškėjo, kad ji laukiasi ne vieno, o keturių kūdikių.

„Gydytojai teigė manantys, kad vienas embrionas suskilo į identiškus dvynius, o tada mano kūnas tuo pačiu metu, kai buvo vykdomas apvaisinimas, nuostabiai pagamino dar du kiaušinėlius, kurie buvo natūraliai apvaisinti“, – sako Starlyn.

REKLAMA

„Man įdėjo vieną embrioną, todėl sužinoti, kad laukiamės ketvertuko, buvo tiesiog neįtikėtina. Negalėjome tuo patikėti. Žinojome, kad tai paskutinis šansas susilaukti vaikų, todėl tikėjomės, kad pavyks pastoti ir susilaukti bent vieno kūdikio. Negalėjome nei pasvajoti, kad gausime 4“, – pasakoja mama.

Pora apie jų laukiančią staigmeną nesužinojo iki pat antrojo nėštumo mėnesio.

„Buvome sujaudinti pamatę teigiamą neštumo testą praėjus vos dviem savaitėms po apvaisinimo. Galvojome, kad laukiamės vieno kūdikio ir labai džiaugėmės, kad Zoe turės jaunesniąją sesutę ar broliuką“, – sakė moteris.

„Kai pirmą kart apsilankiau konsultacijai, gydytoja echoskopijos metu vis žvilgčiojo į ekraną, o tada į mane. Bijojau, kad ji pasakys, jog nemato širdutės plakimo, tačiau ji atsisukusi pasakė, kad negali patikėti tuo, ką mato – 4 plakančias širdis“, – prisimena Starlyn.

REKLAMA
REKLAMA

„Kai gydytojai pasakė, kad du kiaušinėliai buvo apvaisinti natūraliai, tai atrodė kaip stebuklas. Paskutiniuosius 10 metų mes beviltiškai bandėme susilaukti vaikų, o dabar tapsime net penkių vaikų tėvais”, – pasakoja Starlyn.

Starlyn nėštumas buvo sklandus, nors ji buvo atidžiai stebima, kadangi išnešioti kevertuką gali būti sudėtinga. Starlyn buvo tikrinama kiekvieną savaitę norint įsitikinti, kad kūdikiai gyvi ir auga, rašoma thesun.co.uk

„Mano pilvas buvo milžiniškas. Vos 6 nėštumo savaitę atrodžiau lyg laukčiausi jau 15 savaičių. 31 savaitę aš nebemačiau savo pėdų ir negalėjau žengti daugiau nei kelių žingsnių vienu metu“, – prisimena moteris.

Enzo, Lennon, Stella ir Francesca gimė sausio pabaigoje, kai Starlyn buvo nėščia vos 31 savaitę. Vis dėlto dėl pandemijos ir staiga Teksasą užklupusios pūgos savo vaikų tėvai negalėjo pamatyti net 8 dienas.

Starlyn sakė: „Tai buvo siaubinga. Savaitę dėl audros mūsų neįleido į ligoninę. Ligoninėje buvo išjungta elektra ir mes turėjome skambinti slaugytojoms vaizdo skambučiu, kad pamatytume savo kūdikius.

REKLAMA
REKLAMA

Aš net turėjau nusitraukti pieną lauke esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje, tada viena slaugytoja atvažiuodavo jo paimti ir pamaitindavo kūdikius. Laimei, praėjus audrai, mus įleido ribotam lankymui.

Ketvertukams sekėsi taip gerai, kad mums buvo leista du iš jų parsivežti namo vasario mėnesį, tada likę du grįžo namo su mumis kovo mėnesį. Buvo taip nuostabu, kai galėjau juos priglausti. Zoe labai džiaugėsi sutikusi savo brolius ir seseris.

Jie iš tikrųjų yra beveik penketukas – Zoe buvo suplanuota tuo pačiu metu kaip ir dvyniai, tiesiog jie buvo šaldiklyje dvejus metus.

Kai jie bus užaugę tiek, kad suprastų, mes jiems pasakosime apie nuostabų jų gimimą. Kaip jų mama ir tėtis dešimt metų bandė pastoti, o tada penki atėjo iškart“, – pasakojo Starlyn.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų