Pora lėktuve sukėlė tikrą sąmyšį: tokie žmonės jau turi pravardę

Nors kaukės dėvėjimas daugelyje vietų tapo įprasta norma, amerikiečių pora neseniai susiginčijo su salono įgula po to, kai jų buvo paprašyta tinkamai dėvėti kaukes. Vaizdo įrašas su maištinguoju duetu greitai išpopuliarėjo, o įsiutę socialinių tinklų vartotojai juos netgi pavadino „kovidiotais“.

Vaizdo įraše, kurį užfiksavo bendrakeleivis, matyti, kaip vyras be kaukių keikiasi ir šaukia ant dviejų skrydžio palydovų vyrų lėktuvo priekyje. Keleivių prašoma, kad jie laikytųsi federalinių kaukių dėvėjimo įgaliojimų, tačiau vyras ir moteris, kurie, kaip pranešama, buvo neblaivūs, sukėlė sumaištį „JetBlue“ avialinijų lėktuve, skrendančiame į San Diegą iš Fort Loderdeilio, Floridos.

Įgula ne kartą prašė keleivių prieš kilimą tinkamai dėvėti kaukę

Anot žiniasklaidos, įgula ne kartą prašė keleivių prieš kilimą tinkamai dėvėti kaukę, tačiau šie prašymą ignoravo. Jiedu nepakluso, šaukė ant skrydžio palydovų, kol galiausiai buvo išlaipinti iš lėktuvo, rašo indianexpress.com.

Kai pamatė, jog keleiviai filmuoja, moteris įsiaudrino. „Mes pasiūlėme laikytis, bet jiems to nepakako“, − aiškino ji, nusiimdama kaukę ir pridūrė, kad savo penkerių metų sūnui, netinkamai dėvėjusiam kaukę, ją pataisė.

„Dabar mus išlaipina. Tegul paplinta jūsų vaizdo įrašai. Paduosime į teismą. Visi, kuriuos pažįstu, yra advokatai“, − girdėjosi jos grasinimai.

Visą incidentą filmavusi Alice Rusa pasidalino įrašu, sakydama, kad ji lipo į lėktuvą po šios šeimos, kai pastebėjo, kad šviesiaplaukė moteris „truputį svirduliavo, tad supratau, kad ji buvo šiek tiek išgėrusi“. Ji tvirtino, kad skrydžio palydovė moteriai liepė „pataisyti sūnaus kaukę prie įėjimo, o ji to nepadarė. Jos vyras ir ji kaukėmis buvo pridengę tik burnas“. Pora ir du vaikai buvo išlaipinti iš lėktuvo.

Šalyje daugėja „Delta“ varianto atvejų

JAV valdžios institucijos ir sveikatos apsaugos pareigūnai ragino žmones griežtai laikytis Covid-19 protokolų, nes šalyje daugėja „Delta“ varianto atvejų.

Dienraščio „The Independent“ teigimu, oro linijų bendrovė dabar uždraudė sutuoktiniams naudotis jų paslaugomis, tačiau jų pavardžių neatskleidė.

„Mane tai pralinksmino. Niekada anksčiau nemačiau nieko panašaus, tačiau liūdna, kad jie gali apskųsti oro bendrovę“, − sakė Alisa.

„JetBlue“ pareiškime sakė: „Informuojame, kad įgulos nariai yra išmokyti kalbėti su klientais, kurie nesilaiko nustatytos politikos. Jei klientas atsisako dėvėti veido kaukę po to, kai jo  paprašoma, įgulos nariai stengsis situaciją kiek įmanoma suvaldyti prieš nutardami keleivį išlaipinti.

Kiekvieno keleivio ir įgulos nario saugumas yra mūsų pirmasis prioritetas ir mes turime dirbti kartu, kad galėtume laikytis federalinių įgaliojimų dėvėti apsaugines kaukes“, − priduriama pareiškime.


Rašyti komentarą...
c
cha
2021-09-15 11:08:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
lobovas skryžmintas su celofanu ir gražuliu.
Atsakyti
0

A
As
2021-09-15 10:27:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir Amerikoje sočiai durniu
Atsakyti
-1

V
Vis rašo lochai
2021-09-15 11:14:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
federalinių kaukių dėvėjimo įgaliojimų.... DDD
Debilinis straipsnis..
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų